Nasze zapachy
Zapch bzu w świecach sojowych od Senses Hill

Słowami można zastąpić zapach i dotyk. Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi. Zapach można tak opisać, że nabierze smaku i kolorów.

Janusz Leon Wiśniewski, S@motność w sieci

 

Zmysły najpełniej działają w synergii. Zapach jako najsubtelniejszy zmysł działa na dotyk, wzrok, pobudza wyobraźnię. Pozwala przenosić się do innych miejsc i zdarzeń.

Aromaterapia w woskach sojowych

  Poszukujemy pachnących kolaży, które kojarzą się z dzieciństwem, miłymi chwilami czy rodzinnymi świętami. Chcemy, abyście choć na chwilę przenieśli się w krainę błogości oraz wspomnień, otuleni naturalnym zapachem. Nuty słodkich owoców, ciasteczek ukochanej babuni czy też lekkich kwiatów powodują na twarzach uśmiech. Osobiście te właśnie zapachy lubimy najbardziej!

 

    Nasze świece zapachowe, woski sojowe oraz lampiony to produkty, w których zamknęliśmy sekrety natury. Żeby nadać produktowi aromat, wykorzystujemy specjalnie skomponowane mieszanki zapachowe oraz naturalne olejki eteryczne.

 

 Więc jeśli masz trudny dzień, potrzebujesz odprężenia i rozluźnienia, a Twoja skóra marzy o odżywczym masażu – zapal świecę i pozwól działać zapachom!

Świece zapachowe, świece dkoracyjne, świece ozdobne

Kontakt


[recaptcha]

Senses Hill producent świec

ul. Żmigrodzka 41/49
60-171 Poznań
POLSKA

BIURO POLSKA
+48 509 600 577

INTERNATIONAL OFFICE
+48 121 602 38 73