Sojowe woski zapachowe

Producent świec oraz wosków zapchowych Senses Hill

Potrzebujesz zorganizować romantyczny wieczór we dwoje albo marzysz o chwili relaksu i wytchnienia? Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie kompleksowy zestaw, który pozwoli Ci się odprężyć, zatroszczy się o miękkość Twojej skóry oraz nada jej niezapomnianego zapachu. Wszystko w jednym? Niemożliwe? A jednak…

Senses Hill Sklep internetowy wosków zapchowych

Potrzebujesz  jedynie kominka do aromaterapii i zestawu naszych sojowych wosków o dowolnym kształcie. W kilku krokach opisujemy ich uniwersalne zastosowanie:

Rozpuść woskowe pachnidełko w kominku do aromaterapii. Po kilku minutach Twoje pomieszczenie wypełni przyjemny zapach. Zapomnij o sztucznych odświeżaczach, nie będą Ci już potrzebne.

Zamocz palce w ciepłym wosku i wmasuj w dłonie, przestrzenie za uszami oraz dekolt. Twoja skóra stanie się rozkosznie miękka, a lekki, lecz pełen elegancji zapach pozwoli Ci zrezygnować z tradycyjnych perfum.

Włóż opakowanie do bieliźniarki bądź garderoby. Przyjemny zapach pozwoli Twoim ubraniom zachować świeżość na długi czas.

Woski i kominki do aromaterapii Senses Hill

By woskowe pachnidełka przyciągały także oko, nadaliśmy im  kształty serduszek. Wosk sojowy ze swej natury pachnie przyjemnie, lekko karmelowo, co sprawia, że zapach zatopiony w nim, także nabiera ciepłego, otulającego akordu.

Nasze zapachy:

Majowy Bez / May Lilac 

Jaśniejąca Błogość / Glowing Bliss 

Śmietankowa Wanilia / Creamy Vanilla 

Słodka pomarańcza / Sweet Orange 

  Lawendowe Wzgórze /  Lavender Hill 

Malinowa Słodycz / Raspberry Sweetness 

Kwiatowa Słodycz / Floral Sweetness 

Słoneczna Marakuja / Sunny Passion Fruit 

Ciastka Korzenne / Spicy Cookies 

Caffe Late

Sojowe woski zapachowe Senses Hill

Poza wykonaniem samych wosków, pomyśleliśmy także o ich opakowaniach. Zależało nam, aby zawartość była w pełni widoczna. Nie chcemy przed Tobą niczego ukrywać!

Wewnątrz opakowania znajdziesz zwinięty rulonik z instrukcją obsługi oraz sposobami zastosowań wosków.

Kontakt

Senses Hill producent świec

ul. Żmigrodzka 41/49
60-171 Poznań
POLSKA

BIURO POLSKA
+48 509 600 577

INTERNATIONAL OFFICE
+48 121 602 38 73