Secret Night

SECRET NIGHT  / SEKRETNA NOC   Z mroków tajemniczej nocy wyłania się pewna siebie, zmysłowa kobieta. Hipnotyzuje i olśniewa niczym gwiazdy na czarnym niebie. Czaruje kunsztem i doskonałością, łącząc w sobie subtelność i determinację. Urzeka magnetyzmem, uwodzi spojrzeniem, by zawładnąć ciało i duszę. Wystarczy Ci odwagi, by zapytać o jej imię? Secret Night ...
11,70 

SECRET NIGHT  / SEKRETNA NOC

 

Z mroków tajemniczej nocy wyłania się pewna siebie, zmysłowa kobieta. Hipnotyzuje i olśniewa niczym gwiazdy na czarnym niebie. Czaruje kunsztem i doskonałością, łącząc w sobie subtelność i determinację. Urzeka magnetyzmem, uwodzi spojrzeniem, by zawładnąć ciało i duszę.

Wystarczy Ci odwagi, by zapytać o jej imię?

Secret Night to zapach bliższy eleganckiej kobiecie niż skromnej dziewczynce. To urzekająca kompozycja pełna gustownych kwiatów leżących na owocowych nutach. Róża, jaśmin i frezja spowite w nektarze obezwładniającej słodyczy. Głębokie nuty bazy nadają kompozycji szyku i wyrafinowania, powodując, że całość nabiera zdecydowanego charakteru. Odkryjesz ten nocny sekret?

Więcej

Wyświetlanie jednego wyniku