GREY Czarne serce mężczyzny może rozświetlić wyłącznie dusza pięknej, jaśniejącej kobiety. Z obezwładniającego tańca żywiołów - niczym yin i yang – wyłania się zapach Grey. Ten zapach jest dynamiczny, rozwijający się, niczym czerń i biel balansujące na krawędzi dominacji. Grey to - kontrowersyjne w męskich kompozycjach – owocowe nuty słodkiej mandarynki, ...
6,60 

GREY

Czarne serce mężczyzny może rozświetlić wyłącznie dusza pięknej, jaśniejącej kobiety. Z obezwładniającego tańca żywiołów – niczym yin i yang – wyłania się zapach Grey.

Ten zapach jest dynamiczny, rozwijający się, niczym czerń i biel balansujące na krawędzi dominacji. Grey to – kontrowersyjne w męskich kompozycjach – owocowe nuty słodkiej mandarynki, które łagodnie przechodzą w kwiatowe akordy róży tureckiej i świeżej mięty. Pełnię męskości otwierają bogate barwy zaczarowanego Orientu – ciepły cynamon, indyjska paczula, ujmujące nuty skóry oraz wonie białego pieprzu i drzew.

Tę kompozycję pokochają mężczyźni ceniący elegancję, otaczający się  luksusem, przełamujący konwenanse, by śmiało sięgać po swoje.

Grey – wart więcej niż jeden milion dolarów

Więcej

Wyświetlanie jednego wyniku