Palmowe woski zapachowe

Palmowe woski zapachowe Senses Hill

     Wciąż masz ochotę na odkrywanie nowych zapachów? Znudziły Ci się klasyczne świece? Chcesz podarować komuś uroczy, pachnący upominek? Nasze woski zapachowe są właśnie dla Ciebie!

Woski zapachowe to zdecydowanie nasz flagowy produkt. Jesteśmy z nich szczególnie dumni.Produkujemy je z niemodyfikowanego wosku palmowego. Niebanalny zapach zawdzięczają specjalnie opracowanym kompozycjom zapachowym. Właściwości wosku palmowego i jego chłodne, mroźne oblicze, wpływają także na kształt aromatu, który przybiera świeżą, elegancką nutę.  Już jedna sztuka pozwoli wypełnić aromatem całe pomieszczenie.

Serca woski zapachowe Senses Hill

Wosk palmowy pozwala pachnidełkom na uzyskanie niepowtarzalnej formy, przypominającą strukturę zastygłą w lodzie. Nadaliśmy im kształty serduszek oraz zabarwiliśmy, aby maksymalnie wydobyć piękno struktury wosku palmowego. Kolor określonego wosku koresponduje z jego zapachem.

Nasze zapachy:

Majowy Bez / May Lilac

Jaśniejąca Błogość / Glowing Bliss

Śmietankowa Wanilia / Creamy Vanilla

Słodka pomarańcza / Sweet Orange

  Lawendowe Wzgórze /  Lavender Hill

Malinowa Słodycz / Raspberry Sweetness

Kwiatowa Słodycz / Floral Sweetness

Słoneczna Marakuja / Sunny Passion Fruit

Ciastka Korzenne / Spicy Cookies

Caffe Late 

Wosk palmowy aroma Senses Hill

Poza wykonaniem samych wosków, pomyśleliśmy także o ich opakowaniach. Zależało nam, aby zawartość była w pełni widoczna. Nie chcemy przed Tobą niczego ukrywać!

Wewnątrz opakowania znajdziesz zwinięty rulonik z instrukcją obsługi oraz sposobami zastosowań wosków.

 

Palmowe woski zapachowe od Senses Hill

Zastosowanie  wosków palmowych:

a) do kominków – klasycznie. Jedno woskowe pachnidełko uwalnia aromat przez ponad 10 godzin, roznosząc go po naszym pomieszczeniu. Jeśli chcesz wzmocnić aromat, wystarczy dołożyć następny wosk do miseczki kominka,

b) jako odświeżacz do szafy/garderoby – można wypełnić woreczek pachnącymi woskami i włożyć do szafki z bielizną, aby ta przepięknie pachniała,

c) idealne, by podarować komuś pachnącą radość.

Pachnace woskowe serduszka Senses Hill

Kontakt

Senses Hill producent świec

ul. Żmigrodzka 41/49
60-171 Poznań
POLSKA

BIURO POLSKA
+48 509 600 577

INTERNATIONAL OFFICE
+48 121 602 38 73