Sojowe woski zapachowe

Sojowe woski zapachowe

Potrzebujesz zorganizować romantyczny wieczór we dwoje albo marzysz o chwili relaksu i wytchnienia? Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie kompleksowy zestaw, który pozwoli Ci się odprężyć, zatroszczy się o miękkość Twojej skóry oraz nada jej niezapomnianego zapachu. Wszystko w jednym? Niemożliwe? A jednak…

Sojowe woski zapchowe z naturalnych olejków eterycznych

Potrzebujesz  jedynie kominka do aromaterapii i zestawu naszych sojowych wosków o dowolnym kształcie. W kilku krokach opisujemy ich uniwersalne zastosowanie:

Rozpuść woskowe pachnidełko w kominku do aromaterapii. Po kilku minutach Twoje pomieszczenie wypełni przyjemny zapach. Zapomnij o sztucznych odświeżaczach, nie będą Ci już potrzebne.

Zamocz palce w ciepłym wosku i wmasuj w dłonie, przestrzenie za uszami oraz dekolt. Twoja skóra stanie się rozkosznie miękka, a lekki, lecz pełen elegancji zapach pozwoli Ci zrezygnować z tradycyjnych perfum.

Włóż opakowanie do bieliźniarki bądź garderoby. Przyjemny zapach pozwoli Twoim ubraniom zachować świeżość na długi czas.

Najlepsze woski zapachowe

By woskowe pachnidełka przyciągały także oko, nadaliśmy im kształty serduszek. Chcieliśmy, by kojarzyły się ciepło i nawiązywały do przyjemnych momentów w życiu. Przyjemny charakter serduszka potęguje natura wosku sojowego. Wosk sojowy ze swej natury pachnie słodko, lekko pudrowo-karmelowo, co sprawia, że zapach zatopiony w nim, także nabiera ciepłego, otulającego akordu.

   Pomyśleliśmy także o opakowaniach naszych serduszek. Nie mamy nic do ukrycia, dlatego zapakowaliśmy woski w przezroczyste opakowania. W środku znajdziesz instrukcję obsługi i sposoby zastosowań wosków. Mały, zwinięty bilecik zawiera wszystkie niezbędne informacje.

 

Woski Grey do kominków

Kontakt


[recaptcha]

Senses Hill producent świec

ul. Żmigrodzka 41/49
60-171 Poznań
POLSKA

BIURO POLSKA
+48 509 600 577

INTERNATIONAL OFFICE
+48 121 602 38 73