Świece w szkłach
Świece w szkłach prostych Senses Hill

Najlepszym sposobem na zamknięcie szlachetnego surowca, jest szlachetna forma opakowania. Dlatego specjalne miejsce na naszej półce zajmują świece w szkłach.

Posiadamy kilka rodzajów szkieł. Niektóre z nich są przeznaczone dla wnętrz o specjalnym charakterze. Świece płaskie idealnie sprawdzą się w łazienkach bądź salonach SPA, kwadratowe oczarują gości w hotelach i restauracjach, świece klasyczne natomiast podkręcą charakter prywatnego wnętrza.

Świece w prostych szkłach Senses Hill

Specjalne miejsce w ofercie znajdują także świece w słojach. Dzięki szczelnemu zamknięciu zapach jest przechowywany przez długi czas oraz chroni świecę przed uszkodzeniem.

Świeca w zamykanym słoju Senses Hill

W większych świecach mamy możliwość umieszczenia więcej niż jednego knota, przy dalszym zachowaniu bezpieczeństwa i braku negatywnych skutków podczas spalania. Dzięki zastosowanemu efektowi, świeca pali się jaśniej, a my możemy odprężać się przy widoku tańczących radośnie płomieni.

 

Jeśli nasza oferta jest niewystarczająca dla Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami! Z pewnością znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Świece w szkłach Senses Hill

Kontakt


[recaptcha]

Senses Hill producent świec

ul. Żmigrodzka 41/49
60-171 Poznań
POLSKA

BIURO POLSKA
+48 509 600 577

INTERNATIONAL OFFICE
+48 121 602 38 73