Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Twój pachnący ślub

Ślub marzeń Senses Hill

Przypomnij sobie najpiękniejszy ślub i wesele, na którym byłeś. Być może pachniał polnymi kwiatami z bukietu Panny Młodej? A może czekoladowym tortem weselnym przekładanym pysznym, śmietanowym kremem?

 

Doskonale wiemy, jak ważne są detale, szczególnie podczas tak uroczystego i stresującego wydarzenia, jakim jest ślub i przyjęcie weselne. Dlatego poza aspektami estetycznymi, tworzymy atmosferę również zapachem.

 

Napisz do nas, a pomożemy Ci wybrać pachnący atrybut Twojego ślubu i wesela.

Lampion

Lampiony dekoracyjne Senses Hill
Lampion ogrodowy

Dlaczego nasze lampiony są piękne? Ponieważ są wieczne! Dokładnie takie, jaka powinna być miłość dwojga małżonków – czysta, krystaliczna i na zawsze! Zaproś nasz woskowy lampion na swoją ślubną uroczystość, aby stał się świetlnym aniołem, stojącym na straży Waszej miłości.

Lampion wykonaliśmy z wosku palmowego (stearyny), pozostając przy organicznej, białej barwie surowca. Po zastygnięciu struktura stearyny przypomina kryształki lodu albo minerał górski. Włożona do środka lampionu świeca bądź lampki choinkowe sprawiają, że dekoracja ożywa, rozbłyskując swoim lodowym blaskiem.

 

Za sprawą lampionu zbudujesz sobie magiczny taniec światła, który:

💌 będzie stanowił uzupełnienie kościelnej dekoracji, korespondując z migoczącymi witrażami

💌 kompozycja z lampionów ustawionych na okoliczność ślubu w plenerze sprawi, że Panna Młoda poczuje się naprawdę wyjątkowo przechodząc wzdłuż alei migoczących kryształów

💌 wyobraź sobie pierwszy taniec Pary Młodej, gdy cała sala lśni wspaniałym blaskiem, a światło przenikające przez lodowy lampion romansuje z bielą sukni Panny Młodej.

 

Wieczny lampion? Pomimo tego, że lampion wykonany jest z wosku, struktura stearyny jest na tyle twarda, że lampion jest odporny na działanie promieni słonecznych. Co z tego wynika? Zaprojektuj swoje wymarzone wesele w ogrodzie, ustawiając migoczący lampion na wysokich statywach. Co uzyskasz? W ciągu dnia lampion zaciekawi gości, aby po zmroku zaczarować magicznym efektem rozbłyskujących świetlików.

Najchętniej wykonujemy białe lampiony. Uniwersalny kolor pozwala na zastosowanie dekoracji w kościołach oraz w salach weselnych. Organiczna biel pozwala na wykorzystaniu lampionu jako samodzielnej dekoracji oraz na stworzenie kompozycji z udziałem kwiatów.

Na Twoje specjalne życzenie możemy zabarwić lampion na wybrany odcień (poza czarnym). Dzięki czemu ozdoba wkomponuje się w kolor przewodni Twojej ceremonii.

 

Stwórz niepowtarzalną atmosferę podczas najważniejszej uroczystości swojego życia za sprawą lodowych lampionów, które zostaną z Tobą na zawsze.

Świece stearynowe

Pieńkowe świece stearynowe podkreślają atmosferę ceremonii ślubnej. Ich kryształowa struktura nadaje szyku i elegancji, kościelnym wnętrzom. Świece z wosku palmowego palą się równym, jasnym płomieniem, stopniowo przybierając formę ażurowej dekoracji, przypominającej koronkową suknię Panny Młodej.

Stosując świece w kościele zatroszcz, się o bezpieczeństwo. Wykorzystując świece stearynowe nie musisz obawiać się o plamy z wosku. Ten rodzaj świec spala się do wewnątrz, dlatego świece nie kapią. Gdyby jednak wosk rozlał się niechcący wystarczy, by zastygł, aby po czasie zdrapać go albo wykruszyć.

Jeśli nie chcesz narażać świec na przeciąg, ustaw je w wysokich, szklanych naczyniach. Taki sposób ekspozycji pozwala zachować bezpieczeństwo, tworząc cudowny efekt przenikania światła, podkreślający charakter rustykalnych i romantycznych stylizacji.

Ceremonia ślubna jest niesamowicie stresującym momentem, dlatego charakterystyczny zapach spalania świec parafinowych mógłby jeszcze bardziej rozdrażnić Parę Młodą oraz Ich gości. W przypadku świec z wosku palmowego nie trzeba obawiać się takiego efektu, ponieważ świece spalają się bezwonnie i przebywanie w ich otoczeniu nie staje się nużące.

Dzięki świecom stearynowym możesz osiągnąć podobną atmosferę także w sali weselnej. Świece z wosku palmowego fantastycznie wpisują się w stylistykę glamour oraz boho. Tam, gdzie kobiecość i klasa są na pierwszym miejscu, muszą pojawić się świece stearynowe! Świece pięknie prezentują się na stołach jako samodzielna ozdoba, np. jako centralna część wieńca z kwiatów, a także jako element dekoracji złożonej z kilku świec różnej wysokości, barwy i kształtów. Palące się na stołach świece wprowadzają dyskretną elegancję i nastrojowy blask w sali weselnej. Nie będą przeszkadzały ucztującym gościom, ponieważ spalają się bezwonnie. Stawiając świece na lustrze, uzyskasz magiczny wymiar odbijającego światła.

 

Wyczaruj niezapomniane wrażenia dzięki królowym mroźnej elegancji – świecom stearynowym.

Ślub marzeń
Świece ślubne na prezent dla gości

Ślubne świece w szkłach

Ślub marzen Senses Hill
Ślub w pięknej oprawie Senses Hill

 

 

 

Cenisz naturalność i delikatny zapach unoszący się w pomieszczeniu? Twoja ceremonia ślubna i przyjęcie weselne zyskają niebywały klimat dzięki świecom sojowym w szkłach. Doklejona na nich etykieta może zawierać ulubione motto Pary Młodej bądź datę Ich ślubu.

 

Sojowe świece sprawdzą się także jako prezent dla Rodziców Pary Młodej, w podziękowaniu za troskę i pomoc w organizacji uroczystości. Taka świeca to doskonały dodatek do prezentu ślubnego, przypominający Parze Młodej Ich wspaniałą uroczystość za każdym razem, gdy poczują ten sam zapach unoszący się w powietrzu.

 

Świece w niedużych szkłach będą ekskluzywnym upominkiem dla gości weselnych. Dołączona dedykacja z napisem „Dziękujmy za obecność” sprawi im pachnącą radość.

 

Świece sojowe najlepiej uwalniają zapach, nadając mu lekko pudrową, łagodną formę. Spalają się znacznie dłużej niż świece z parafiny czy wosku pszczelego. Jeśli jesteś wedding plannerką albo właścicielem domu weselnego, zaopatrz się w świece sojowe. Nie będziesz martwić się krótkim czasem spalania. Świece sojowe palą się czystym, jasnym płomieniem, więc będą towarzyszyć Parze Młodej i gościom podczas ceremonii ślubnej oraz całej zabawy weselnej do białego rana.

Więcej zadowolonych gości, to także więcej korzyści dla Ciebie.

Świece i woski na prezenty dla gości

 

 

 

 

 

Niepozorne, urocze, pachnące woski zapachowe to zaskakujący prezent dla gości weselnych. Świece w małych szkłach lub drobne świece wolnostojące zachwycą swoim spokojnym płomieniem i blaskiem.

 

Woski i świece lubią zmieniać swoje kolory, kształty i zapachy, by odpowiednio dopasować się do okoliczności. Podarowując gościom pachnidełka tożsame z motywem przewodnim uroczystości, zapewnisz im przeniesienie pięknych wspomnień z ceremonii na dłużej. Twoi bliscy będą mogli powracać myślami do tych pięknych i wzruszających wydarzeń, kiedy tylko otoczą się tym samym zapachem.

 

 

 

 

Niech Twoi goście zabiorą ze sobą coś więcej

niż tylko piękne wspomnienia Twojej uroczystości.

 

Podaruj im zapach, który zawsze będzie im się dobrze kojarzył.

Pachnące podziękowania dla gości Senses Hill
Pachnidełka dla gości Senses Hill

 

Planujesz swój ślub i wesele i marzą Ci się świece na tej uroczystości? Jesteś zaproszony na ślub Przyjaciół i chcesz podarować Im coś nprawdę wyjątkowego?

 

Napisz do nas! Wspólnie sprawimy, by chwile bliskie Twemu sercu zyskały jeszcze większy, pachnący wymiar.