Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Sojowe woski zapachowe

Potrzebujesz zorganizować romantyczny wieczór we dwoje albo marzysz o chwili relaksu i wytchnienia? Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie kompleksowy zestaw, który pozwoli Ci się odprężyć, zatroszczy się o miękkość Twojej skóry oraz nada jej niezapomnianego zapachu. Wszystko w jednym? Niemożliwe? A jednak…

Potrzebujesz  jedynie kominka do aromaterapii i zestawu naszych sojowych wosków o dowolnym kształcie. W kilku krokach opisujemy ich uniwersalne zastosowanie:

Rozpuść woskowe pachnidełko w kominku do aromaterapii. Po kilku minutach Twoje pomieszczenie wypełni przyjemny zapach. Zapomnij o sztucznych odświeżaczach, nie będą Ci już potrzebne.

Zamocz palce w ciepłym wosku i wmasuj w dłonie, przestrzenie za uszami oraz dekolt. Twoja skóra stanie się rozkosznie miękka, a lekki, lecz pełen elegancji zapach pozwoli Ci zrezygnować z tradycyjnych perfum.

Włóż opakowanie do bieliźniarki bądź garderoby. Przyjemny zapach pozwoli Twoim ubraniom zachować świeżość na długi czas.

 

Podaruj sobie domowy rytuał pełen zapachów, ku rozkoszy zmysłów.

By woskowe pachnidełka przyciągały także oko, nadaliśmy im kształty serduszek. Chcieliśmy, by kojarzyły się ciepło i nawiązywały do przyjemnych momentów w życiu. Przyjemny charakter serduszka potęguje natura wosku sojowego. Wosk sojowy ze swej natury pachnie słodko, lekko pudrowo-karmelowo, co sprawia, że zapach zatopiony w nim, także nabiera ciepłego, otulającego akordu.

   Pomyśleliśmy także o opakowaniach naszych serduszek. Nie mamy nic do ukrycia, dlatego zapakowaliśmy woski w przezroczyste woreczki. W środku znajdziesz instrukcję obsługi i sposoby zastosowań wosków. Mały, zwinięty bilecik zawiera wszystkie niezbędne informacje.

 

 

Oprócz serduszek mamy także inne formy wosków zapachowych jak choćby woski w kształcie tabliczek czekolady. Są tak rozkoszne, że aż chciałoby się je zjeść!

Struktura wosku sojowego po zastygnięciu przypomina postać białej czekolady. Dźwięk odłamywanego fragmentu wosku przywodzi na myśl trzask charakterystyczny dla łamania mlecznego smakołyka.

Pamiętaj, że możesz dowolnie łączyć woski ze sobą, tworząc niepowtarzalne, własne kompozycje zapachowe.

 

Rozpuść woskową kosteczkę i daj się porwać obezwładniającej przyjemności.

 

 

Poza serduszkami i czekoladkami znajdziecie u nas inne nietypowe kształty wosków sojowych w postaci sówek, aut czy koniczynek.

Sukcesywnie będziemy wprowadzać nasze woskowe nowości i informować Was o nich.