Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Świece w szkłach

Najlepszym sposobem na zamknięcie szlachetnego surowca, jest szlachetna forma opakowania. Dlatego specjalne miejsce na naszej półce zajmują świece w szkłach.

Posiadamy kilka rodzajów szkieł. Niektóre z nich są przeznaczone dla wnętrz o specjalnym charakterze. Świece w płaskim szkle idealnie sprawdzą się w łazienkach bądź salonach SPA, kwadratowe oczarują gości w hotelach i restauracjach, świece w klasycznych, okrągłych szkłach natomiast podkręcą charakter prywatnego wnętrza.

   Szczególne bliskie naszemu sercu są  świece w szkle z drewnianą pokrywką. O tym jak powstała niepowtarzalna seria ECO WOOD możesz przeczytać tutaj.

Świece dla firm
Ślub marzen Senses Hill
Świece dla Ciebie
Producent sojowych świec zapachowych

Specjalne miejsce w ofercie znajdują także świece w słojach. Dzięki szczelnemu zamknięciu zapach jest przechowywany przez długi czas oraz chroni świecę przed uszkodzeniem. W naszych pachnących słoikach zakonserwowaliśmy światło, zapachy i bogactwo natury, aby sprawić radość i przywołać dobre wspomnienia.

Nakarm swoje zmysły dzięki naszym świecom w słoikach!

W większych świecach mamy możliwość umieszczenia więcej niż jednego knota, przy dalszym zachowaniu bezpieczeństwa i braku negatywnych skutków podczas spalania. Dzięki zastosowanemu efektowi, świeca pali się jaśniej, a my możemy odprężać się przy widoku tańczących radośnie płomieni.

Jeśli nasza oferta jest niewystarczająca dla Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami! Z pewnością znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zaufaj nam! Wiemy, jak stworzyć dobre świece.

Zobacz świece w szkłach w sklepie internetowym

Świece Eco Wood

Świece Perfumeryjne


Świece Eco Wood w kwadratach