Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Świece zapachowe

Do wytworzenia naszych świec wykorzystujemy naturalny surowiec i specjalnie dobrane kompozycje zapachowe, pochodzące z renomowanej, francuskiej firmy. Dzięki temu pozwalamy produktowi zachować jego naturalność. Wosk nie gryzie się z pachnącą mieszanką, dlatego uwalniany ze świecy aromat, pozwala na wprowadzenie przyjemnej atmosfery w naszym wnętrzu.

Kwiatowe, orientalne, owocowe? Znacie ten podział? Z pewnością ktoś, kto interesował się nieco perfumiarstwem, poznał podstawowe rodziny zapachów. Na tej bazie tworzymy dla Was zapachy.

 

 

Barwy natury i przenoszące do krainy dzieciństwa wspomnienia są dla nas najlepszą inspiracją. Właśnie w ten sposób powstają zapachy unoszące do innych czasów i miejsc. Zapach łąki pełnej kwiatów pozwala poczuć się jak w słoneczny, wakacyjny dzień. Aromat świątecznych ciasteczek przywołuje na myśl babciną kuchnię i tęskne wyczekiwanie Świąt Bożego Narodzenia.

Specjalne okazje wymagają wyjątkowego zapachu. Stworzyliśmy więc serię perfumeryjną. Jest to alternatywa wobec wręczania klasycznych perfum. Poza zapachem podarujemy komuś radość angażującą wszystkie zmysły. Rozkoszny prezent dla wyjątkowej osoby.
W ofercie posiadamy także autorskie zapachy! Zapytaj o nie.

Jako jedyni na rynku wprowadziliśmy możliwość wyboru intensywności aromatu. Przygotowaliśmy trzy wersje: soft (6%), normal (8-10%) i intensiv (12%)

Jeśli masz swój pomysł na pachnącą świecę i chciałbyś go od nas otrzymać – w kilku krokach opisujemy jak to zrobić (zakładka: Świece szyte na miarę).

Świece zapchowe w naszym sklepie internetowym

Wybierz odpowiedni zapach dla swojej świecy już teraz 🙂