Świece zapachowe

Świece zapachowe Senses Hill

Do wytworzenia naszych świec wykorzystujemy naturalny surowiec i specjalnie dobrane kompozycje zapachowe, pochodzące z renomowanej, francuskiej firmy. Dzięki temu pozwalamy produktowi zachować jego naturalność. Wosk nie gryzie się z pachnącą mieszanką, dlatego uwalniany ze świecy aromat, pozwala na wprowadzenie przyjemnej atmosfery w naszym wnętrzu.

Świece sojowe zapachowe Senses Hill

Kwiatowe, orientalne, owocowe? Znacie ten podział? Z pewnością ktoś, kto interesował się nieco perfumiarstwem, poznał podstawowe rodziny zapachów. Na tej bazie tworzymy dla Was zapachy.

 

 

Świece zapachowe w słojach Senses HillŚwiece zapachowe w słojach Senses Hill

Barwy natury i przenoszące do krainy dzieciństwa wspomnienia są dla nas najlepszą inspiracją. Właśnie w ten sposób powstają zapachy unoszące do innych czasów i miejsc. Zapach łąki pełnej kwiatów pozwala poczuć się jak w słoneczny, wakacyjny dzień. Aromat świątecznych ciasteczek przywołuje na myśl babciną kuchnię i tęskne wyczekiwanie Świąt Bożego Narodzenia.

Specjalne okazje wymagają wyjątkowego zapachu. Stworzyliśmy więc serię perfumeryjną. Jest to alternatywa wobec wręczania klasycznych perfum. Poza zapachem podarujemy komuś radość angażującą wszystkie zmysły. Rozkoszny prezent dla wyjątkowej osoby.
W ofercie posiadamy także autorskie zapachy! Zapytaj o nie.

Jako jedyni na rynku wprowadziliśmy możliwość wyboru intensywności aromatu. Przygotowaliśmy trzy wersje: soft (6%), normal (8-10%) i intensiv (12%)

Jeśli masz swój pomysł na pachnącą świecę i chciałbyś go od nas otrzymać – w kilku krokach opisujemy jak to zrobić (zakładka: Świece szyte na miarę).

Naturalne świece zapachowe Senses Hill

Kontakt
Senses Hill producent świec

ul. Żmigrodzka 41/49
60-171 Poznań
POLSKA

BIURO POLSKA
+48 509 600 577

INTERNATIONAL OFFICE
+48 121 602 38 73