Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Palmowe woski zapachowe

     Wciąż masz ochotę na odkrywanie nowych zapachów? Znudziły Ci się klasyczne świece? Chcesz podarować komuś uroczy, pachnący upominek? Nasze woski zapachowe są właśnie dla Ciebie!

Woski zapachowe to zdecydowanie nasz flagowy produkt. Jesteśmy z nich szczególnie dumni.Produkujemy je z niemodyfikowanego wosku palmowego. Niebanalny zapach zawdzięczają specjalnie opracowanym kompozycjom zapachowym. Właściwości wosku palmowego i jego chłodne, mroźne oblicze, wpływają także na kształt aromatu, który przybiera świeżą, elegancką nutę.  Już jedna sztuka pozwoli wypełnić aromatem całe pomieszczenie.

Wosk palmowy pozwala na uzyskanie niepowtarzalnej formy, przypominającej strukturę zastygłą w lodzie. Woski barwione są podobne w swej postaci do szlachetnego marmuru bądź drogocennych minerałów, dzięki czemu zachwycają swoją oryginalną niepowtarzalnością.

 

By woskowe pachnidełka przyciągały także oko, nadaliśmy im różne kształty. Chcieliśmy, by kojarzyły się ciepło i nawiązywały do przyjemnych momentów w życiu.

 

 

  Pomyśleliśmy także o opakowaniach naszych serduszek. Nie mamy nic do ukrycia, dlatego zapakowaliśmy woski w przezroczyste woreczki

    W środku znajdziesz instrukcję obsługi i sposoby zastosowań wosków. Mały, zwinięty bilecik zawiera wszystkie niezbędne informacje.

Zastosowanie  wosków palmowych:

a) do kominków – klasycznie. Jedno woskowe pachnidełko uwalnia aromat przez ponad 10 godzin, roznosząc go po naszym pomieszczeniu. Jeśli chcesz wzmocnić aromat, wystarczy dołożyć następny wosk do miseczki kominka,

b) jako odświeżacz do szafy/garderoby – można wypełnić woreczek pachnącymi woskami i włożyć do szafki z bielizną, aby ta przepięknie pachniała,

c) idealne, by podarować komuś pachnącą radość.