Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Dla Firm

Producent świec personalizowanych
Świece szyte na miarę. Uszyj z nami swoje świece!
Swiece dla Ciebie Senses Hill

Ta świeca może być sygnowana Twoim nazwiskiem lub marką. Posiadać zapach, który będzie Cię charakteryzował, etykietę, która zachwyci nawet konkurencję. Jeśli więc marzy Ci się upominek dla pracowników, potrzebujesz odpowiedniego wyrazu wdzięczności dla ważnego Klienta – podaruj Im świecę!

Ponad połowa wytwarzanych przez nas produktów, to świece „private label”. Nie musisz być międzynarodową korporacją, by móc skorzystać z naszej oferty. Zrealizujemy zamówienie już od 50 sztuk!

     Ponadto zrealizujemy fenomenalną sesję zdjęciową Twoich produktów. Przeczytasz o tym niżej.

Stworzenie świecy to praca kreatywna, ale zarazem odpowiedzialna. Poza wyglądem, zapachem ważne jest także bezpieczeństwo jej użytkowania. Dlatego bez obaw możesz zostawić to w naszych rękach. Wykonujemy świece zgodnie z przyjętymi normami, także międzynarodowymi.

Zamknij oczy i pomyśl, co powinna zawierać Twoja świeca… Jakimi cechami powinna się charakteryzować i w jaki sposób opisywać Ciebie?

Fabryka świec Private Label

Dla ułatwienia przedstawiamy kilka prostych kroków komponowania własnej świecy.

Stwórz swoją świecę w 7 prostych krokach: 

 

1. Wybierz kształt

Klasyczna forma świecy wolnostojącej czy może oryginalna forma z dekoracjami? Jeśli chcesz, aby Twoja świeca prezentowała się w szkle, poszukaj odpowiedniego kształtu w naszej ofercie. Możesz także przedstawić własną propozycję. Ponadto możemy zalać świecę w drewnianej formie, aluminiowej puszcze, glinianym pojemniku. W razie wątpliwości, zasugerujemy odpowiednią realizację.

Swiece glamour

2.  Wybierz surowiec/specyfikacje techniczne

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór surowców z jakiego ma zostać wykony produkt. Każdy rodzaj wosku pozwala na uzyskanie innego efektu oraz posiada inne właściwości. W zależności od potrzeb, możemy wydłużyć świecy czas spalania, nadać jej efekt lampionu, powstrzymać przed kapaniem bądź spowodować, że w pewnym momencie przestanie się palić.

3.  Wybierz zapach i/lub kolor
Współpracujemy z jedną z najlepszych firm na świecie produkującą zapachy do świec. Dlatego możesz nas poprosić o swój ulubiony aromat! Co więcej, Twój – specjalnie skomponowany – zapach możemy zastrzec na wyłączność. Żadna inna firma nie będzie już mogła z niego korzystać. Czy jest coś bardziej ekskluzywnego niż produkt pachnący tajemnicą… Dla zwolenników klasycznych rozwiązań proponujemy wykonanie świec bezzapachowych.

Zastanawiając się nad kolorem surowca, możesz pozostać przy klasycznej, organicznej postaci bądź puścić nieco wodze wyobraźni i zdecydować się na zabarwienie świecy. Stosowanie ekologicznych barwników jest bezpieczne dla produktu oraz środowiska. Stosowanie barwnika szczególnie poleca się do zastosowania w połączeniu z woskiem palmowym. Pozwala on na uzyskanie niesamowitego efektu marmurka.

Świeca na prezent

4.Wyślij nam swoją etykietę/ logożebyśmy umieścili je na produkcie. Jeśli potrzebujesz czegoś wyjątkowego, stworzymy dla Ciebie autorską niepowtarzalną etykietę, która będzie wizytówką Twojego produktu.

5. Podaj nam widełki cenowe. Nawet jeśli masz ograniczony budżet, nie martw się, przygotujemy dla Ciebie świecę w niższym wariancie cenowym. Jeśli jednak stawiasz na najwyższą jakość, nowoczesny design i cena nie gra roli, opracujemy ofertę idealną dla Twoich potrzeb.

Podczas wstępnego zetknięcia z produktem, liczy się pierwsze wrażenie. Pomyśl więc także o opakowaniu swojej świecy. Może dasz się skusić na elegancki kartonik z kredowego papieru, doskonale podtrzymujący Twoją świecę wewnątrz. Twój współpracownik albo kontrahent będzie zachwycony, a wrażenia z otrzymania takiego prezentu pozostaną dla długo w jego pamięci.

 

Opracowanie prototypów świec Senses Hill
Woski do kominków

6. Przygotowanie prototypów

Naturalne jest, że chcąc złożyć docelowe zamówienie, potrzebujesz zobaczyć produkt wcześniej. Dlatego możemy przygotować dla Ciebie prototypy. Prototypy są płatne, jednak niech nie przerazi Cię ta informacja. Pokrywasz jedynie koszty produktu oraz transport. Lubimy dorzucać gratisy.

7. Złóż zamówienie i zapłać za zamówienie.  Gdy tylko zaksięgujemy Twoją wpłatę, ruszamy do realizacji zamówienia. Podamy Ci przybliżony wykonania. Zależy nam, byś dostał zamówienie szybko i w jak najlepszej jakości.

 

DODATKOWA USŁUGA! Możesz zamówić u nas zdjęcia produktowe ze swoim zamówieniem w roli głównej oraz opisy tych produktów (merytoryczne, chwytliwe, pisane pod słowa kluczowe). Będziesz mógł je wykorzystać na stronie internetowej bądź na ulotkach informacyjnych. Wraz z nimi dostarczymy Ci umowę o zrzeczeniu się praw majątkowych dotyczących tego wykonanego pakietu. Zapytaj nas o wycenę dla tej usługi.

 

 Po otrzymaniu przesyłki pochwal się otrzymanym produktem. Napisz nam opinię na Google albo Facebooku. Chcemy wiedzieć, jak Ci się podoba.

Świece od 1 sztuki perosnalizacja i logo na świecy

Ponadto oferujemy jeszcze jedną usługę, która może Cię zainteresować.

 

Jeśli podobają Ci się nasze aranżacje, zdjęcia produktowe oraz opisy do nich, możemy zaoferować Ci taką usługę w pakiecie. Przyślij albo przynieść do nas swoje produkty, a my je sfotografujemy (w odpowiedniej aranżacji) i dołączymy odpowiednie opisy. Oferta obowiązuje już od 10 sztuk.

 

Nie zwlekaj, czekamy na Twoje produkty!