Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Wybierz odpowiedni knot

Drewniane knoty do świec

 

Wykorzystujemy tylko naturalne knoty z bawełny i drewna modrzewiowego. Knoty nie są  sztucznie impregnowane, nie zawierają dodatków w postaci ołowiu i innych polepszających spalanie substancji.

 

Knoty bawełniane przypadną do gustu miłośnikom klasyki. Świece z takimi knotami palą się jasnym, czystym, równym płomieniem. W zależności od rozmiaru świecy może pojawić się więcej niż jeden knot.

 

Knoty drewniane polubią miłośnicy sensualności i nietypowych rozwiązań. taki rodzaj knota tli się delikatnie, żarzy, wydając przy tym lekko trzaskający odgłos, przypominający drewno w klasycznym kominku.

Skomponuj dodatki do wosku

Wosk sojowy z naturalnymi olejkami eterycznymi

 

Lubisz nietypowe rozwiązania i jesteś wielbicielem naturalnych motywów? Do swojej wymarzonej świecy możesz dołączyć suszone płatki róż, kwiatostany lawendy czy rumianku.

 

Możesz dobrać dodatki korespondujące zapachowo z Twoją świecą albo dorzucić odrobinę suszu w ramach uzupełnienia zapachu.

 

Jeśli zdecydujesz się na bezwonną świecę, suszone dodatki staną się doskonałą alternatywą dla substancji zapachowych, delikatnie perfumując świecę albo wosk subtelnym aromatem.

Dołącz bilecik z wybrana dedykacją

Świeca i wosk z Twoją dedykacją

 

 

 

Masz ochotę podarować świecę bliskiej Ci osobie i dołączyć do prezentu kilka osobistych słów? Prześlij nam treść, którą wydrukujemy na bileciku.

 

Jeśli nie masz pomysłu na dedykację czy życzenia, skomponujemy je za Ciebie.

Pomyśl o papierze ozdobnym

Świece sojowe

 

 

 

Pięknie zaaranżowane opakowanie stanowi gustowną oprawę Twojej wymarzonej świecy. O wiele przyjemniej otwiera się prezenty, które są zapakowane starannie, z dbałością o każdy szczegół.

 

Możesz więc zamówić sobie papier wypełniający wnętrze pudełka, który graficznie będzie konwersował z całością.

 

Do wyboru masz wersję eco oraz standardową, uniwersalną biel.

Wisienka na torcie - wybierz dodatki

Świece w prezencie

 

 

Lubimy pozytywnie zaskakiwać, zauroczyć i rozczulić. Podobny efekt chcielibyśmy osiągnąć w momencie, gdy dostaniesz od nas swoją wymarzoną świecę.

 

Dlatego tak ważne są dodatki końcowe – naklejki na pudełko z dedykacją albo zabawną grafiką.

 

Wręczając świecę bliskiej osobie pomyśl, jaki nastrój chcesz wywołać i pozwól, aby efekt „WOW” towarzyszył Jej jeszcze przed otwarciem pudełka.