Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Dotyk Natury

Sojowe woski zapachowe do kominków

Seria wosków zapachowych na bazie wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych

 

DOTYK NATURY to seria wosków zapachowych z wosku sojowego i autorskich mieszanek naturalnych olejków eterycznych.

W naturze odnajdujemy najwięcej inspiracji, szukamy pomocy, czerpiemy z jej dobrodziejstw. Olejki eteryczne jako dzieło wprost z natury mają moc uzdrawiania, skutecznie eliminują wiele dolegliwości, przynoszą ukojenie zszarganych nerwów, przyjemnie odprężają. Postanowiliśmy w pełni wykorzystać ich drogocenne właściwości. Odpowiednio dobrane stężenie olejków eterycznych pozwoli Ci bezpiecznie używać wosków jako olejków do masażu.

Kolekcja DOTYK NATURY to 5 różnych kompozycji aromaterapeutycznych przeznaczonych ku Twoim konkretnym potrzebom. Po pełnym stresu i zmęczenia dniu najefektywniej odprężysz się dzięki mieszance Wyciszenie. W romantyczny nastrój  z odrobiną zapachowych afrodyzjaków wprowadzi Cię kompozycja Tajemnica. Energia doda Ci sił do działania i przywróci dobry nastrój, działając jak naturalny energetyk. Gdy męczy Cię bezsenność, jesteś spięty i rozdrażniony mieszanka Harmonia przywróci spokój Twojemu ciału i duszy. Mieszanka Entuzjazm przyniesie Ci cytrusową, eksplozję wigoru i witalności, z lekką nutą ziołowego odświeżenia.

Wosk nadaje się do masażu całego ciała, poza miejscami intymnymi.

 

UWAGA! Jeśli nie wiesz, czy możesz być uczulony na którykolwiek z olejków, wykonaj wcześniej próbę uczuleniową. Posmaruj ciepłym woskiem fragment nadgarstka i obserwuj reakcję. Jeśli po kilku godzinach nie wystąpi reakcja alergiczna (świąd/ pieczenie/ zaczerwienienie) możesz bez obaw korzystać z wosku.

Kobietom w ciąży, karmiącym oraz alergikom odradzamy stosowanie wosków na skórę.