Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Zapachy owocowe

Zapach owocowy

Linia owocowych zapachów to prawdziwa podróż po egzotycznych krainach i czasach radosnego dzieciństwa. Kwaśne, zielone jabłka, dojrzałe morwy czy brzoskwinie, soczyście słodkie wiśnie i maliny przywołują na myśl wakacyjne sady na wsi.  Za sprawą słodkiego melona, ociekających sokiem mandarynek, cytryn i pomarańczy, energetyzujących ananasów i marakui przeniesiesz się wprost na tropikalną wyspę.

 

Pozwól sobie na owocową przyjemność, a radości nie będzie końca.

 

 

 

 

ARBUZ — masz ochotę na dawkę soczystego orzeźwienia w upalny dzień? Pozwól sobie na ochładzającą kąpiel w arbuzowej fontannie.

 

BANANY — zapach dojrzałych bananów wprowadza dobry nastrój, wprowadzając apetyt na porządną porcję owoców.

 

CYTRUSOWA PRZYJEMNOŚĆ to dojrzała, świeża żurawina połączona z egzotycznym melonem i pobudzającą trawą cytrynową. Całość przypomina egzotyczny koktajl, dzięki któremu zamarzą Ci się wakacje na tropikalnej wyspie.

 

CYTRUSY Z BAZYLIĄ — intrygujący balans cytrusów (głównie dojrzałych cytryn) z odświeżającą mocą bazylii. Odpręża, odświeża, dodaje energii i poprawia humor.

 

EGZOTYCZNA PODRÓŻ — a może by tak zostawić wszystko i wyjechać gdzieś daleko? Złap ofertę last minute, spakuj walizki i wyrusz z nami w podróż po egzotycznych zapachach. Koktajl egzotycznych owoców pełnych cytrusów, ananasów, marakui oraz skąpanych w słońcu aromatycznych malin. Dasz się porwać egzotycznej przygodzie?

 

GRANAT — wygrzane na słońcu owoce granatu są darem bogini Afrodyty. Pomimo wyczuwalnej słodyczy, daleko im do  infantylnych, mdłych nut. Z czasem wyczuwalna staje się głębia, która nie poprzestaje na owocowej teksturze. Ten zapach przypomina okrągłe nasiona granatu turlające się po szlachetnym płacie atłasu, aby z czasem zmienić się w drogocenne rubiny. Kompozycja nabiera szyku i elegancji.

 

GRAPEFRUIT — eksplozja egzotycznego zapachu połączona w doskonałym balansie soczystego miąższu, lekko cierpkiej skórki i słodkiego soku.

 

KARAIBSKI KOKOS — za sprawą tego zapachu wyruszysz w egzotyczną wyprawę po tropikalnych wyspach. Aromatyczny zapach słodkiego mleczka kokosowego przełamany łagodną, kremową nutą.

 

KLEMENTYNKI SKĄPANE W SŁOŃCU — uwielbiasz cytrusy podkręcone soczyście słodką nutą? Spróbuj naszych słonecznych klementynek. Są tak soczyste, że podczas obierania sok ścieka po rękach, a słodycz rozpływa się w ustach. Taki egzotyczny twist doda Ci energii na cały dzień!

 

MALINY – kwintesencja malinowego, słodkiego uniesienia, przypominająca nieco gumę Mambę. Aromat dzieciństwa na wyciągniecie ręki. Zapach, który masz ochotę zjeść i żałujesz, że nie możesz tego zrobić.

 

MANGO Z MANDARYNKĄ – połączenie dwóch soczyście egzotycznych owoców: słodkiego mango i energetyzujących mandarynek. Tropikalny zastrzyk energii, któremu nie możesz się oprzeć.

 

MANDARYNKI  Z CHILLI – moc dorodnych, soczystych mandarynek nieco przełamana ostrością czerwonych papryczek. Słodko – pikantny duet, który zachwyca i podkręca emocje.

 

MIGDAŁY — uwielbiasz marcepan? Nie możesz się oprzeć tej kremowej, aromatycznej nucie? Spróbuj naszych migdałów,  przypominających likier amaretto.

 

MIÓD – słodki, aromatyczny zapach przypominający kwiatowy nektar. Kwintesencja lata, słońca i dojrzałych kwiatów.  

 

MORWA – typowo wakacyjny zapach białych morw, pełen słodyczy i owocowego uniesienia

 

POMARAŃCZE – nuty słodkiej pomarańczy z delikatnie cierpką skórką podarują Ci odprężającą dawkę szczęścia. Zakochasz się w soczystym cytrusie, który dodaje energii.

 

SŁODKA WIŚNIA – rozpływająca się moc dojrzewających w słońcu wiśni polanych owocowo – lukrowym syropem. Propozycja dla zwolenników słodko – owocowych rozwiązań.

 

SŁOŃCE I PIASEK – ten zapach to kwintesencja najlepszych wakacji na tropikalnej wyspie – moc cytrusów, słodkich kwiatów pomarańczy połączonych z wonią gorącego piasku i oszałamiającego morskiego wiatru. Zakochaj się w słońcu pachnącym wszystkimi akordami tropików.

 

TROPIKALNA WYSPA — oszałamiająco owocowe połączenie lekko cierpkiego grejpfruta, słodkich malin, skąpanych w morzu ponczu z pomelo? Kto chętny za porcję tropikalnego szaleństwa?!

 

TROPIKALNE OWOCE – egzotyczna fuzja ananasów, cytrusów, mango, marakui przenosząca wprost na tropikalną wyspę

 

WAKACJE NA WSI — pamiętasz smak słodkich morw, od których barwił język i soczystych, zielonych jabłek, po które trzeba było wspinać się na drzewa? To zbalansowana kompozycja kwaskowatości i słodyczy, dzięki której powrócą wspomnienia dzieciństwa.

 

ŻURAWINA – słodki, owocowy zapach  soczystej, świeżej żurawiny.