Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Palmowe woski zapachowe do kominków

 Odkryj energię zaklętą w małych kryształkach, a zaskoczy Cię nieoczywisty wymiar natury!

 

Woski palmowe wytwarzamy z ekologicznego, w pełni roślinnego wosku palmowego z kontrolowanych upraw. Niebanalny zapach zawdzięczają specjalnie dobranym kompozycjom zapachowym.  Chłodne oblicze wosku palmowego wpływa także na kształt aromatu, który przybiera świeżą, elegancką nutę. Już jedna sztuka pozwoli wypełnić subtelną wonią całe pomieszczenie.  

Wosk palmowy pozwala na uzyskanie niepowtarzalnych form, przypominających strukturę zastygłą w lodzie. Nie znajdziesz dwóch identycznych wosków! Każdy zastyga spontanicznie w niepowtarzalny sposób. Dlatego barwione woski są podobne do szlachetnego marmuru bądź drogocennych minerałów. Aby woski jeszcze bardziej zaskakiwały, nadaliśmy im różne kształty. Chcieliśmy, by przyjemnie się kojarzyły  i nawiązywały do wyjątkowych momentów w życiu.

 Woski zapakowaliśmy w przezroczyste opakowania, aby ich struktura była widoczna. W środku znajdziesz instrukcję obsługi i sposoby zastosowań wosków. Mały, zwinięty bilecik zawiera wszystkie niezbędne informacje.

Pachnące czekoladki - już wkrótce!

Sklep - woski zapachowe

Sówki

Zapachowe serduszka

Koniczynki - już wkrótce!

Palmowe woski zapachowe

Samochodziki - już wkrótce!

Sojowe samochodziki

Gwiazdki - już wkrótce!

Naklepsze woski Senses Hill

Pachnąca dynia

Zapachowe kwiatki - już wkrótce!