Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Drewniane pokrywki do świec

Drewno i podstawka do świec Senses Hill

Drewniane wieczko wpasowuje się w naturalny design oraz sprzyja przechowywaniu świecy.  Wygląd pokrywki jest naszym autorskim projektem, który materializuje się w jednej z dolnośląskich stolarni.

Pokrywki są wykonane z bukowego drewna (choć możesz zasugerować nam inny rodzaj), a następnie olejowoskowane. Dzięki olejowoskowaniu oraz zachowaniu zabezpieczającego parapetu możesz używać pokrywki  jako podstawki pod świecę bądź filiżankę. Każda pokrywka jest niepowtarzalna, ponieważ to natura decyduje o tym jak układają się słoje. 

Metoda olejowoskowania pozwala zachować piękną, naturalną strukturę drewna i rysunek słojów. Biorąc pokrywkę do ręki czujesz, że masz do czynienia z czystym drewnem, nie sklejką, pokrytą warstwą lakieru.

Metalowe pokrywki do świec

Aluminiowe pokrywki do świec Senses Hill

Jesteś miłośnikiem industrialnych, designerskich pomieszczeń? Lubisz przebywać w nowoczesnych wnętrach, loftach, pełnych geometrycznych kształtów i symetrycznych wzorów? Metal jest Twoim ulubionym tworzywem?

 

Aluminiowe pokrywki są rozwiązaniem stworzonym specjalnie dla Ciebie. Pokrywki wykonane na tokarce są ręcznie polerowane, co potwierdza ślad na organicznie niebarwionej powierzchni metalu.

 

Jeśli chcesz nadać pokrywce jeszcze bardziej innowacyjnego charakteru, możemy ją dla Ciebie zabarwić. Anodowane pokrywki stają się matowe, przybierając Twój wymarzony kolor.

 

Jeśli zwracasz uwagę na masę pokrywki, pamiętaj, że aluminium jest zdecydowanie cięższe od drewna.