Sklep-2

Prawdziwe KOCHAM nie kryje się w wyzywających gestach, wykrzyczanych wyznaniach ani w kosztownych prezentach. Definicja prawdziwej miłości tkana jest szeptem na aksamitach delikatności. Poetycka delikatność jest naładowana romantycznymi uczuciami i to właśnie za nią kryje się ten urzekający zapach. DELIKATNOŚĆ wieje niebiańską bryzą nad rajskim sadem sycylijskim, bogatym w bergamotki ...
33,00 

Prawdziwe KOCHAM nie kryje się w wyzywających gestach, wykrzyczanych wyznaniach ani w kosztownych prezentach. Definicja prawdziwej miłości tkana jest szeptem na aksamitach delikatności.

Poetycka delikatność jest naładowana romantycznymi uczuciami i to właśnie za nią kryje się ten urzekający zapach. DELIKATNOŚĆ wieje niebiańską bryzą nad rajskim sadem sycylijskim, bogatym w bergamotki i soczyste pomarańcze. Jest dotknięta świetlistą duszą cyklamenu oraz gwarantującego ochronę geranium. Atmosferę spokoju niczym podczas zachodu słońca nadaje żywica elemi, słodka wanilia i urzekające piżmo.

Kocham Cię, dlatego chcę to robić delikatnie.

Więcej
Miłość buduje się małymi kroczkami, przełamując nieśmiałość i otwierając swoje serce, aby wkroczyć na kolejne etapy zaufania. Finalnie powstaje wspaniała i dozgonna UFNOŚĆ. Ten zapach bardzo subtelnie, bez nachalnych akordów zaprowadzi Cię w przestrzenie ukojenia oraz totalnej ufności. Górne nuty cytryny oraz bergamotki łączą się w parę, tworząc radosny start. ...
33,00 

Miłość buduje się małymi kroczkami, przełamując nieśmiałość i otwierając swoje serce, aby wkroczyć na kolejne etapy zaufania. Finalnie powstaje wspaniała i dozgonna UFNOŚĆ.

Ten zapach bardzo subtelnie, bez nachalnych akordów zaprowadzi Cię w przestrzenie ukojenia oraz totalnej ufności. Górne nuty cytryny oraz bergamotki łączą się w parę, tworząc radosny start. Akordy anyżu zapewnią ochronę i spokojny sen. Zielone nuty podsycone wiecznie zielonym cedrem oczyszczają umysł, wzmacniając zażyłość i zaufanie. Całość kompozycji dopełniają otulające nuty indyjskiego drewna sandałowego oraz miękkiego piżma.

 

Zbuduj zaufanie w ramionach tej pełnej czułości i ciepła kompozycji. Zapal świecę i pozwól się sobą zaopiekować.

Więcej
Poczucie bezpieczeństwa jest jedną z podstawowych cech pięknego oraz trwałego związku, dlatego jego wyznacznikiem powinien być zdecydowany zapach. Kompozycja BEZPIECZEŃSTWO charakteryzuje się mistycznym aromatem wieczornego ognia, ułożonym na nutach sakralnego kadzidła, złotego bursztynu i wanilii z Madagaskaru. Dymne nuty łagodnieją przy słodkości korzennych przypraw, z laskami cynamonu i cierpkością goździków ...
33,00 

Poczucie bezpieczeństwa jest jedną z podstawowych cech pięknego oraz trwałego związku, dlatego jego wyznacznikiem powinien być zdecydowany zapach.

Kompozycja BEZPIECZEŃSTWO charakteryzuje się mistycznym aromatem wieczornego ognia, ułożonym na nutach sakralnego kadzidła, złotego bursztynu i wanilii z Madagaskaru. Dymne nuty łagodnieją przy słodkości korzennych przypraw, z laskami cynamonu i cierpkością goździków na czele. Dzięki słodkiej śliwce i szlachetności rumianku całość nabiera wyrafinowanego charakteru.

Potrzebuję Cię jak tlenu, jak snu, jak pożywienia.  Kocham Cię za to, że dajesz mi poczucie bezpieczeństwa!

Więcej
Ta kompozycja zaprosi Twoje zmysły w podróż do wspomnień z minionych wakacji. Przypomni przygodę słodkiej miłości szlakiem greckich wysp.  Tak właśnie pachnie SZCZĘŚCIE! Zapach otwiera się żywą energią soczystej pomarańczy, bergamotki, listków świeżej melisy oraz chrupkością różowych jabłek. Następnie ujawnia pudrowe nuty kaszmiru, zmysłowej konwalii i hipnotyzującego geranium. Bazę wyznaczającą ...
33,00 

Ta kompozycja zaprosi Twoje zmysły w podróż do wspomnień z minionych wakacji. Przypomni przygodę słodkiej miłości szlakiem greckich wysp.  Tak właśnie pachnie SZCZĘŚCIE!

Zapach otwiera się żywą energią soczystej pomarańczy, bergamotki, listków świeżej melisy oraz chrupkością różowych jabłek. Następnie ujawnia pudrowe nuty kaszmiru, zmysłowej konwalii i hipnotyzującego geranium. Bazę wyznaczającą rytm stanowi ciepły bursztyn, piżmo i fasola tonka.

 

Dasz się skusić na powtórkę wakacyjnej miłości?

Więcej
W parze z wiernością idzie zafascynowanie sobą nawzajem, bliskość oraz głęboka miłość. Wierność buduje wzrastające zaufanie oraz stanowcza deklaracja „jestem”. Kompozycja WIERNOŚĆ jest majestatycznym połączeniem łagodności i dzikiego zatracenia. Orzeźwiające nuty bergamotki oraz sycylijskiej cytryny nabierają elegancji przy fioletach irysów, odpędzających złe myśli. Podmuch egzotycznego ciepła wprowadza kardamon, biała paczula, ...
33,00 

W parze z wiernością idzie zafascynowanie sobą nawzajem, bliskość oraz głęboka miłość. Wierność buduje wzrastające zaufanie oraz stanowcza deklaracja „jestem”.

Kompozycja WIERNOŚĆ jest majestatycznym połączeniem łagodności i dzikiego zatracenia. Orzeźwiające nuty bergamotki oraz sycylijskiej cytryny nabierają elegancji przy fioletach irysów, odpędzających złe myśli. Podmuch egzotycznego ciepła wprowadza kardamon, biała paczula, cedr i wetyweria.  Otulające kaszmirowe nuty oraz złoty bursztyn spowijają otoczenie odrobiną słodyczy.

 

Zamknij oczy, aby oddać się zupełnej wierności. Ta kompozycja ukoi Twoje zmysły, otulając słodkością i ciepłem Twoje serce.

Więcej

Wyświetlanie 1–12 z 434 wyników