Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Ślubne

Woski zapachowe od producenta świec Senses Hill

BIAŁA HERBATA — królowa wśród napojów Najbardziej szlachetna, kosztowna i o wysublimowanym smaku. Nigdy nie pita na szybko, lecz podczas gustownych, niespiesznych ceremonii.  Taki też jest ten zapach – stworzony dla kobiety pełnej szyku, elegancji i dobrych manier, o pełnym miłości i pokory sercu.

FRANCUSKA WANILIA Z ZIELONĄ HERBATĄ – słodycz klasycznej wanilii zbalansowana subtelną, lekko perfumeryjną nutą zielonej herbaty. Kompozycja bardzo kobieca, czarująca, nadająca lekkości i finezji.

GRANAT — wygrzane na słońcu owoce granatu są darem bogini Afrodyty. Pomimo wyczuwalnej słodyczy, daleko im do  infantylnych, mdłych nut. Z czasem wyczuwalna staje się głębia, która nie poprzestaje na owocowej teksturze. Ten zapach przypomina okrągłe nasiona granatu turlające się po szlachetnym płacie atłasu, aby z czasem zmienić się w drogocenne rubiny. Kompozycja nabiera szyku i elegancji.

JAŚNIEJĄCA BŁOGOŚĆ — wyobraź sobie piórko unoszące się ponad ogrodem białych kwiatów albo kwitnąca bawełnę muskaną ciepłym, lekkim wiatrem. Taka jest właśnie nasza Jaśniejąca Błogość. To zapach delikatności i elegancji. To akord, który oczaruje niejedną kobietę. Każdej osobie ten zapach kojarzy się z czymś innym. Bywa porównywany do bukietu kwiatów, świeżo pranej pościeli, zapachu skóry o poranku, a nawet… modlitwy.

LAWENDA – oczarowuje ziołową świeżością, przywodzi na myśl zapachy Prowansji. Sięgaj po nią za każdym razem, gdy potrzebujesz się zrelaksować i odsunąć na bok wszelkie napięcia

MIGDAŁY — uwielbiasz marcepan? Nie możesz się oprzeć tej kremowej, aromatycznej nucie? Spróbuj naszych migdałów,  przypominających likier amaretto.

PIWONIA — delikatny, pełen eteryczności zapach białych i pudrowych piwonii. To kwintesencja dziewczęcej kobiecości ubranej w subtelność, świeżość i lekkość.

POCAŁUJ MNIE – Wyobraź sobie nastrojową muzykę, unoszący się w powietrzu aromat rozkwitłych róż, osłodzony rozkoszną francuską wanilią. Kompozycja pieści zmysły i odpręża.

PROWANSALSKA IMPRESJA -z czego słynie Francja? Niezaprzeczalnie jest to cudna, odświeżająca, lekko ziołowa prowansalska lawenda oraz pyszny, owocowy syrop waniliowy dolewany do wyszukanych deserów przez wybitnych cukierników. W tym zapachu lawenda i wanilia są jak pociągnięcia pędzla impresjonisty.

RÓŻOWA CZEKOLADA — to najnowszy hit sezonu! Cudowny, głęboki, szlachetny zapach, w niczym nieprzypominający klasycznych czekolad. To słodki, wyrafinowany zapach, z lekko owocową nutą w tle.

STOKROTKI – zapach przypominający wakacyjną łąkę, pełną stokrotek i polnych kwiatów

ŚWIEŻE PRANIE — cudownie odświeżający zapach schnącej w gorącym słońcu pościeli, pociągnięty akordami białych kwiatów. To zapach elegancji, czystości i głębokiego oddechu.

TRAWA CYTRYNOWA – to zapach świeży, przyjemny, energetyzujący. Poradzi sobie ze wszystkimi Twoimi zmartwieniami, doda energii i pewności siebie, poprawi humor i złagodzi stres

W LETNIM OGRODZIE — najlepszy sposób na wypoczynek? Słońce, ogród i wieś w otoczeniu pięknych zapachów? Aromat kwiatów wiśni łączy się z subtelną barwą kwiatów piwonii, a wszystko oblane różowym cukrem. Masz ochotę, aby spróbować? 

WYJDŹ ZA MNIE – ucieleśnienie wyznania miłości zamkniętego w bukiecie najbardziej aromatycznych kwiatów: frezji, róż, jaśminu i magnolii, muśniętych lekką nutą bursztynu i piżma. Kompozycja dla romantycznej młodej kobiety

ZIELONA HERBATA – łagodna, subtelna forma aromatu, przepełniona klasycznym, perfumeryjnym wymiarem, stworzona dla wyjątkowych kobiet. Przypomina nieco napar z rumianku albo lipy, przeszyty odrobiną chłodnej, kwiatowej nuty. Kompletna pojedyncza kompozycja oraz wdzięczna baza do kwiatowo – perfumeryjnych, kobiecych mieszanek.