Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Męskie zapachy perfumeryjne

Grey - świece sojowe

GREY – ten zapach jest dynamiczny, rozwijający się, niczym czerń i biel balansujące na krawędzi dominacji. Grey to – kontrowersyjne w męskich kompozycjach – owocowe nuty słodkiej mandarynki, które łagodnie przechodzą w kwiatowe akordy róży tureckiej i świeżej mięty. Pełnię męskości otwierają bogate barwy zaczarowanego Orientu – ciepły cynamon, indyjska paczula, ujmujące nuty skóry oraz wonie białego pieprzu i drzew.

 

LEŚNY TOWARZYSZ — mieszanka leśnych nut za sprawą rześkiej sosny, akordów aromatycznej mięty oraz ciepłych i nieco tajemniczych barw wetiwera. To zapach tajemnicy i orzeźwienia, który odpręża i dodaje świeżości.

 

PRZEBUDZENIE MOCY — ten zapach pobudza cytrusowym orzeźwieniem, by za moment złagodnieć, zapraszając na spotkanie z drzewnymi, podkręcającymi nutami i błogim bursztynem. To kompozycja energetyzująca, na nowo definiująca męskość.

 

SILNIEJSZY Z TOBĄ — to kwintesencja męskiej charyzmy i drapieżnej elegancji. Kompozycja zdecydowanie głęboka, nieco ostra, najlepsza na wieczór. Spodoba się mężczyznom silnym, którzy nie boją się wyzwań, dążą do luksusu i odważnie sięgają po swoje.

 

SZTORM NA OCEANIE – czysty, rześki zapach niczym wilgotne, oceaniczne powietrze tuż przed burzą. To orzeźwiająca moc bergamotki i cytryny tańcząca z kwiatowym ozonem. Poczuj tę świeżość pełną piersią!

 

TAJEMNICZY NIEZNAJOMY — Czym pachnie TAJEMNICZY NIEZNAJOMY? Zapachami morza, lekką, odświeżającą bryzą, którą ociepla białe drewno sandałowe.

 

ZAWSZE ZE MNĄ wyczuwalność jedynie pudrowych, ciepłych nut jest złudna. Po chwili z głębi wydobywa się mocna, intrygująca baza – rozgrzana słońcem skóra, lekki cytrusowy powiew i kwiatowy płaszcz z lawendą w roli głównej.  

 

ZAUFAJ MI – wyłaniające się na przedzie cytrusy, dopieszczone akordami kwiatowo – ziołowymi, by po chwili poczuć szyprowo-drzewne nuty. To zaskakująca kombinacja delikatności i siły, sugerująca mocną osobowość – zaufanie, rozwagę i elegancję.