Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Zapachy perfumeryjne unisex

Zapachy Senses Hill

AFTER to zapach urzekający lekkością, napędzający do młodzieńczej wolności, inspirujący do kreatywności dzięki połączeniu soczystej mandarynki, bergamotki i zielonej herbaty.  W nutach serca skryła się fuzja róży i fiołka, natomiast bazę stanowi gałka muszkatołowa i kardamon. Ten zapach przypadnie do gustu kobietom i mężczyznom, rozbudzając wyobraźnię i skłaniając do śmiałych wyborów.

 

VETIVER – subtelny, enigmatyczny i tajemniczy, pozbawiony ostrej, ciężkiej, ziemistej nuty oryginalnego olejku wetiwerowego. O ile perfumy na bazie wetiweru są przeznaczone przede wszystkim  dla mężczyzn, nasza wersja podbije serce niejednej pani.

 

KOCHANKOWIE O PÓŁNOCY – Mleczne, puchate białe kwiaty spoczywają na miękkim akordzie ambry, słodkich migdałów i orientalnego ylang ylang. Kompozycja hipnotyzuje i rozleniwia, będąc bliską skórze niczym para kochanków.

 

DREWNO SANDAŁOWE – wyrafinowany, lekko pudrowy zapach drewna sandałowego to uniwersalny zapach zarówno dla kobiet i mężczyzn. Fenomenalnie pachnie samodzielnie, tworzy też oryginalne, perfumeryjne kompozycje z nutami kwiatowymi, skóry albo wanilii.