Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Woski zapachowe do kominków Senses Hill
Producent wosków zapachowych Senses Hill

Mieszkasz w Poznaniu albo okolicach? Masz ochotę zmienić pracę, bo w starej czujesz się wypalona? Chcesz otworzyć własną firmę, ale przeraża Cię odpowiedzialność? Nie masz pomysłu na siebie, a z chęcią zrobiłabyś coś twórczego i przydatnego? Rozwijalnia Kobiet Biznesu jest właśnie dla Ciebie! Poniżej przeczytasz relację z wczorajszego spotkania w Restauracji Tumskiej i dowiesz się, w czym tkwi sekret Jej atrakcyjności.

Tydzień temu umieściliśmy wpis wprowadzający, który dotyczył otwarcia własnej, wymarzonej firmy. Teraz pokażemy Ci jeden ze sposobów, w jaki możesz to zrobić prosto i przyjemnie. Z pomocą przychodzi Rozwijalnia Kobiet Biznesu.

Uwaga! Wpis skierowany głównie do Kobiet!

Czym jest Rozwijalnia Kobiet Biznesu???

Rodzinna atmosfera

Osobowość Ani Diller

Zastrzyk pozytywnej energii

Wiarygodne informacje

Inspiracje do działań

Jakość wykładów

Aktywność

Lawina nowych pomysłów

Networking

Inteligentne Kobiety

Atrakcyjne nagrody

Kontakty na lata

Obiektywne spojrzenie

Bezcenne kontakty

I chcę WIĘCEJ!

Energia na kolejny dzień

Temperatura spotkań

Pomysłodawczynią tej fenomenalnej inicjatywy jest Anna Diller, poznanianka, mama, kobieta pełna pasji i szczerego uśmiechu. Przeczytaj jej wzruszającą opowieść. Dowiesz się, w jaki sposób powstała Rozwijalnia i co kierowało Anią w podjęciu tej decyzji.

Rozwijalnia Kobiet jest przestrzenią dla Kobiet prowadzących własne firmy, chcących tworzyć własne biznesy, mających pomysł na siebie bądź dopiero poszukujących. Jest kręgiem Kobiet, dla których pasja stała się sposobem na życie! Jest miejscem autentycznego wsparcia i możliwością nawiązania bezcennych kontaktów. Wynikiem 30 spotykań, w 5 miastach Wielkopolski są genialne inicjatywy Kobiet, które realnie ze sobą działają, wspierają się i wymienią swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jak wyglądają spotkania Rozwijalni?

Spotkania trwają ok. 3 godzin i odbywają się w różnych, przyjaznych kobiecym pogawędkom miejscach. Najczęściej są to klimatyczne restauracje albo salony SPA. Każde spotkanie przebiega w podobny sposób. Zapewne każda z Uczestniczek ma swój ulubiony moment, na który z wytęsknieniem czeka.

Zazwyczaj wygląda to tak:

? Przedstawienie się Uczestniczek. Krótko i na temat. Czym się zajmujesz i co robisz na Rozwijalni? Jakie masz oczekiwania?

? 1,5 godzinny wykład z Gościem specjalnym. Czasem jest to Gość z zewnątrz, czasem jedna z bywalczyń Rozwijalni. Tematy dotyczą finansów, planowania, bycia widoczną w sieci, trenowania swojej pewności siebie, sposobów na skuteczną sprzedaż. Wszystko, co potrzebne Kobiecie do pełnego sukcesu w Jej branży.

? 20-minutowa przerwa, w której jest okazja do rozmów w kuluarach, podpytania Gościa o kwestie związane z wystąpieniem albo po prostu napicia się kawy w przyjemnym towarzystwie.

? Sesja networkingowa w parach, w której Uczestniczki opowiadają wzajemnie o swoich mocnych stronach, by następnie stworzyć swój genialny pomysł na wspólny biznes. Z tych — z pozoru abstrakcyjnych — rozmów, kształtują się naprawdę ciekawe koncepcje. Zastanawiasz się zapewne jak połączyć branżę modową z budowlaną? Na Rozwijalni jest to możliwe! Co powiesz na specjalnie projektowaną odzież roboczą dla Pań? Trzymamy mocno kciuki, aby projekt doczekał się realizacji.

? Konkurs z nagrodami sponsorowanymi głównie przez Uczestniczki Rozwijalni oraz/lub zewnętrznych sponsorów. Z pewnością to jeden z przyjemniejszych i bardziej emocjonujących momentów.

? Ostatni punkt to zapowiedź kolejnego spotkania wraz z tematem przewodnim.

Za to, aby spotkanie nie stało się wyłącznie wspomnieniem, odpowiada Daria Olzacka, fotografka. Daria to istota niezwykle skromna i wrażliwa. Uwielbia fotografować kobiety w ich naturalnych środowiskach. Z niesłychaną uważnością uchwyca kobiece uśmiechy, momenty zadziwienia i konsternacji, szczerości i zadumy. Spójrz na portfolio Darii, a przekonasz się, o czym mówimy.

A co działo się wczoraj?

Spotkanie odbyło się pod hasłem: Jak promować biznes w sieci? Gościnią specjalną była Ania Zalewska z Widoczni.com. W bardzo przystępny sposób wyjaśniła, czym jest content marketing. Pokazała co zrobić, aby strona internetowa była widoczna w sieci, a nawet znalazła się w TOP 10 (na pierwszej stronie wyszukiwarki Google). Ania zwróciła uwagę na to, jak ważne są słowa kluczowe w języku internetu. Podała wskazówki i narzędzia do pisania tekstów na stronie, by były skuteczne i przekładały się na sprzedaż produktów/usług. Dla większości Pań temat był nieznany, więc wiedza podana przez Anię, z pewnością przyda Im się w Ich dotychczasowych i przyszłych biznesach oraz tworzeniu stron internetowych. Więcej informacji o content marketingu można znaleźć na blogu agencji.

Dlaczego warto brać udział w spotkaniach Rozwijalni?

Rozwijalnia uzależnia, po prostu! Czasem wydaje nam się, że gdyby Rozwijalnia była bezludną wyspą – przetrwałybyśmy na niej! Bez wątpienia w dobrej atmosferze, pełnej relaksu, aromaterapii i z odpowiednio dobranym biustonoszem 🙂

Jeśli mieszkasz daleko od Wielkopolski, nie wszystko stracone. Polub Rozwijalnię Kobiet na FB oraz dodaj się do grupy Rozwijalnia Kobiet w akcji. Znajdziesz tam kopalnię wiedzy w postaci webinarów i wywiadów z ciekawymi babeczkami. Dostaniesz mnóstwo darmowej wiedzy, nie musząc się zapisywać na dodatkowe, płatne szkolenia.

Rozwiń swoją Kobiecość z Rozwijalnią! Odważ się na to, a na pewno wrócisz po więcej. My zrobimy to już za miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *