Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Jakiś czas nas nie było, ale już wracamy z mocą pomysłów i nowości. Napisaliśmy kilka słów o naszym sklepie internetowym. Liczymy na to, że te informacje ułatwią Ci podjęcie decyzji o wyborze konkretnego produktu.

 

 

W zasadzie wszystkie sklepy internetowe działają podobnie. Jednak każdy właściciel sklepu zwraca uwagę na inne szczegóły. Czasem bardziej skupia się na różnorodności produktów, innym razem na szybkości wysyłki. Z pewnością jednak każdemu zależy na zadowoleniu swoich klientów i na tym, żeby przyszli do niego ponownie.

 

Biorąc pod uwagę, że nasz sklep ruszył stosunkowo niedawno, chcieliśmy napisać  o nim parę słów. Być może istnieją jeszcze jakieś wątpliwości, które powstrzymują Cię przed tym, żeby wybrać się na nasz zapachowy bazarek.

 

 

Jak korzystać z naszego sklepu internetowego?

1) Wybierz ODPOWIEDNIĄ KATEGORIĘ PRODUKTÓW. Tak, wiemy – jest w czym wybierać. Stale wypełniamy puste rubryki. Zależy nam, żebyś znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Do wyboru masz:

Jeśli potrzebujesz świecy personalizowanej, zobacz tutaj: LINK

 

2) Wybierz ODPOWIEDNI PRODUKT oraz POTRZEBNĄ ILOŚĆ  Możesz wybierać wśród: wosków zapachowych w wersji sojowej i palmowej o różnych zapachach i kształtach, sojowych świec w słojach inspirowanych wspomnieniami i dobrymi momentami, lampionów dekoracyjnych, oczarowujących swoim blaskiem po zmroku, sojowych serii ECO WOOD z autorskimi pokrywkami z drewna bukowego, świec stearynowych urzekających elegancją i strukturą podczas palenia.

Nie możesz się zdecydować? Nasza oferta jest niewystarczająca? Potrzebujesz świecy na specjalną okazję? Napisz do nas, a wspólnie wybierzemy Twój wymarzony egzemplarz.

 

3) Jeśli potrzebujesz WIĘCEJ WIEDZY, aby przestać się wahać, sugeruj się opisami oraz informacjami na naszym blogu. Pisaliśmy tam o wszystkich naszych produktach, przedstawiając proces tworzenia, opisy surowców oraz specyfikacje i zastosowania. Jeśli nadal wybór jest dla Ciebie zbyt trudny napisz do nas, a doradzimy Ci jaki produkt będzie dla Ciebie odpowiedni.

 

4) Wybierz SPOSÓB DOSTAWY. Masz do wyboru standardową Pocztę Polską albo kuriera DHL. Pokładamy wszelkie nadzieje w to, że przesyłki do Was dotrą. Jednak od momentu oddania paczki w ręce dostawcy, kończy się nasz wpływ na jej los. Jeśli jednak paczka do Ciebie nie dotrze, napisz od nas. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

 
 

Na co zwrócić uwagę korzystając z naszego sklepu internetowego?

  • TERMIN: Zamów produkty odpowiednio wcześnie. Jeśli w ostatniej chwili przypomni Ci się, że mama ma jutro imieniny albo potrzebujesz upominku na jakąś specjalną okazję „na wczoraj”, możemy nie móc spełnić Twoich oczekiwań. Każdy produkt wykonujemy na bieżąco zaraz po wpłynięciu zamówienia. Ich data przydatności do użycia wynosi dwa lata. Dlatego chcemy podarować Ci maksimum czasu z korzystania z produktów. Poza tym wiemy, jak to jest dostać zakurzoną świecę i zapewniamy Cię – mając do czynienia nawet z najcudowniejszym zapachem – po otwarciu zakurzonej świecy, uśmiech znika niczym poranna rosa.

 

Jeśli jednak jesteś z Poznania, jest szansa, że zrealizujemy zamówienie na drugi dzień i będziesz mógł odebrać produkty osobiście.

 

  • STĘŻENIE ZAPACHU: Świece zapachowe oraz woski napełniamy 14% stężeniem zapachu. To maksymalne stężenie jakie – bez szkody dla świecy – może przyjąć surowiec. Jeśli więc potrzebujesz świecy do maleńkiego pokoju albo lubisz odpalać woski w łazience – te 14% może okazać się dla Ciebie zbyt intensywne. Dlatego, jeśli potrzebujesz delikatniejszych stężeń kompozycji, napisz nam o tym. Przygotujemy świecę pachnącą subtelniej.

 

 
  • DRUGIE ŻYCIE: jeśli zdecydujesz się na którąś świecę w szkle, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Po zużyciu takiej świecy możesz nam ją z powrotem odesłać. Ponownie zalejemy ją wybranym przez Ciebie zapachem. Pomniejszymy kwotę odpowiednio o cenę szkła.

 

 
  • PREZENTY: Jeśli całość zamówienia jest skierowana dla bliskiej Ci osoby, nie do Ciebie. Albo jeśli tylko część produktów zamawiasz sobie, a pozostałe chcesz wręczyć jako upominek – napisz nam to. Nie powiemy Ci do czego potrzebna jest nam ta wiedza, ale jest to dla nas kluczowa informacja. Wiemy, że lubicie niespodzianki 🙂

 

 
  • TRUDNE DECYZJE: staramy się robić zdjęcia, które oddają cała naturę naszych uroczych produktów. Nie używamy filtrów, nie ustawiamy świec tak, aby ukryć ich mankamenty. Pokazujemy wszystko takie, jakim jest naprawdę. Mamy jednak świadomość, że stykając się pierwszy raz z tego typu produktem, możesz mieć problem, by w pełni poznać jego naturę. Dlatego zapraszamy Cię osobiście do siedziby naszej firmy. Możesz zobaczyć na żywo jak wyglądają i pachną produkty. Pokażemy Ci jak palą się świece i na co zwrócić uwagę podczas użytkowania. Być może zainspirujesz nas do stworzenia jakiejś niebywałej serii, która skradnie serca i nosy wszystkich. Razem możemy więcej 🙂

 

 

 

 

Masz do nas jakieś pytania? Napisz albo zadzwoń. Czekamy na Twoje opinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *