Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Zależy Ci na zorganizowaniu kreatywnych urodzin swojego dziecka?

Ważny jest dla Ciebie wszechstronnym rozwoju swojej pociechy? Wybierasz dla niej tylko wartościowe zajęcia?

Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz zaprosić bliskich wraz z dziećmi, ale chciałbyś zapewnić najmłodszym oryginalne atrakcje?

Napisz do Poli Lisowskiej z Kreatywne Pole! Zagwarantuje Ci najodpowiedniejsze atrakcje dla Twoich dzieci.

 

 

 

 

Poza recenzjami miejsc, w których bywamy, od czasu do czasu opowiemy Wam o twórczych kreatywnych osobach, z którymi mamy superprzyjemność współpracować. Dziś przybliżymy postać Poli Lisowskiej, fenomenalnej artystki – społeczniczki, dzięki której zapomnisz czym jest nuda.

 

Kim jest Pola?

Pola to rzemieślnik kreatywności, łącząca empatię, zaangażowanie, aktywność, pomysłowość i skuteczność. Obdarzona manualnymi zdolnościami, które wykorzystuje w bardzo twórczy sposób. Jest absolwentką School of Form w specjalizacji Domestic design. Dzięki czemu stała się rzemieślnikiem i projektantem wnętrz. Nasza bohaterka poznała tajniki pracy na drewnie, ceramice, metalu czy tkaninach, a także nauczyła się wkomponowywać powstałe z tych materiałów przedmioty w konkretne przestrzenie (mieszkalne, usługowe, wystawowe). Istotny jest konsensus między rodzajem i kształtem wykonywanego przedmiotu a potrzebami i intencjami odbiorcy. Warto dodać, że Pola uzyskała dyplom School of Form na prowadzenie zajęć z kuchni molekularnej dla najmłodszych.

Pola już za czasów studiów organizowała zajęcia dla dzieciaków. Jej wspaniała naturalność i uśmiech pozwalają na szybkie zdobywanie zaufania. Nawet nieufne i nieśmiałe dzieci nie będą podpierać ścian podczas zajęć z Polą.

Rok temu powstał pomysł połączenia rzemieślniczych umiejętności i skrupulatnego podejścia na bardziej oficjalnej płaszczyźnie. Powstało Kreatywne Pole – Warsztaty i Animacje dla Dzieci.

 

Jaka jest oferta zajęć Kreatywnego Pola?

Co?  Kreatywne Pole to połączenie przyjaznej estetyki i warsztatów z wykorzystaniem naturalnych materiałów, posiadających wszelkie niezbędne atesty. Możesz być spokojny o swoje pociechy. Pola wie, co to bezpieczeństwo! W ofercie warsztatów nie znajdziesz banalnych i infantylnych zabaw, dmuchanych zamków czy klownów. Dzięki tym zajęciom Twoje dzieci rozwiną swoją wyobraźnię, wyćwiczą manualne zdolności, staną się twórcami i odkrywcami.

Jak? Umysł i wyobraźnia najefektywniej otwierają się w naturalnym środowisku, dlatego Poli najbliżej jest do stylistyki Boho. Ta forma nie narzuca się stylem ani kolorem. Tak spokojna przestrzeń daje dzieciom duże możliwości tworzenia i sprzyja kreatywności, wyciszeniu oraz skupieniu w wykonywaniu zadań warsztatowych.

Możesz wejść na fanpage Kreatywne Pole i sprawdzić całą ofertę warsztatową (LINK) Musimy przyznać, że jest niesamowicie bogata i zawiera takie atrakcje jak robienie mydełek (bezpieczna metoda bez użycia żrącego wodorotlenku sodu), komponowanie zapachów oraz herbat, szycie i projektowanie ubranek, decoupage. Twoje dzieci z pewnością nie będą się nudzić.

Dla kogo? Program warsztatów i animacji jest tak skomponowany, by dzieci w każdym wieku mogły czynnie uczestniczyć w zajęciach. Chodzi o to, że są one dla nich angażujące i atrakcyjne. Na takich zajęciach dzieciaki poznają historię pozyskiwania materiałów, z których się tworzy i poznają ich właściwości oraz zastosowanie.

Gdzie? Mobilne warsztaty  goszczą w ośrodkach kreatywnego rozwoju, placówkach państwowych, jak również na indywidualnych uroczystościach takich, jak wesela, urodziny, komunie, pikniki, jubileusze.

Pola ze swoją ekipą jest w stanie dojechać zawsze i wszędzie. Wystarczy, że umówisz się z nią odpowiednio wcześnie.

 

Co Pola robi w wakacje?

Dla wszystkich dzieci w wieku od 5 do 12 lat zostały przygotowane specjalne atrakcje – tropikalne wakacje w centrum rozrywki Madagaskar. To gwarancja świetnej zabawy, połączonej z kreatywnymi warsztatami rękodzielniczymi i kulinarnymi.

Możesz wybrać z kilku wersji warsztatów:

KREATYWNE WARSZTAT I ANIMACJE
To nauka przetrwania na bezludnej wyspie, poszukiwanie skarbów – podchody, tworzenie mydełek naturalnych, wysyłanie sygnałów dymnych S.O.S a pomocą suchego lodu.

ZAJĘCIA KULINARNE – ART FOOD
W programie m. in., tworzenie sorbetów w ramach kuchni molekularnej, szaszłyki owocowe, jadalny piasek, odkrywanie nowych smaków tropikalnych i zabawa smakami.

SUPER ZABAWA NA KONSTRUKCJI
To wielopoziomowy kryty plac zabaw, zjeżdżalnie, basen z kulkami, zjazd w wagoniku, trampolina, wyjścia na spacery, podchody i pobliski plac zabaw, a także bitwa wodnymi balonikami na teranie ośrodka.

 

Możesz skorzystać jeszcze z trzech terminów turnusów:
3 turnus: 6-10 sierpnia
4 turnus: 20-24 sierpnia
5 turnus: 27-31 sierpnia

 

Dzienny plan warsztatów:
7:00 Świetlicowy – zabawy na konstrukcji, zabawy z animatorem, proste prace papieroplastyczne
9:00 Śniadanie – mini warsztaty kulinarne
9:30 Wyjście na spacer
10;00 Zajęcia integracyjne – zabawy i animacje
11:30 Zajęcia tematyczne
12:30 Obiad
13:00 Czas wolny / zabawy wspólne
14:30 Zajęcia Aft-Food – podwieczorek
15:00 -17:00 Czas świetlicowy – zabawy na konstrukcji, zabawy z animatorem, proste prace papieroplastyczne

Miejsce: „Centrum Madagaskar” , ul. Smardzewska 13, Poznań (Grunwald)

 

Jak mogę się skontaktować z Polą?

Możesz znaleźć ją w Family Cafe,  gdzie prowadzi warsztaty albo napisać do niej bezpośrednią wiadomość przez fanpage Kreatywnego Pola.

 

 

Jeśli masz dzieci, Twoi przyjaciele albo sąsiedzi mają dzieci – opowiedz im o Poli. Wakacje w domu nie zawsze muszą być nudne. Zafunduj dzieciakom niezapomniane wspomniane w krainie Kreatywnego Pola.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *