Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Woski zapachowe do kominków


Pora pożegnać zimę!

Natura budzi się do życia, a wraz z nią – my sami. Nie sądźcie jednak, że zima była dla nas czasem uśpienia. Wręcz przeciwnie! Pracowaliśmy dzielnie nad wprowadzeniem „naszego dziecka” na rynek. Wybieraliśmy wstępne produkty, pracowaliśmy nad seriami zapachowymi, dopinaliśmy warunki z naszymi dostawcami i współpracownikami, przygotowywaliśmy zdjęcia i teksty na stronę internetową oraz mnóstwo, mnóstwo innych rzeczy, które wydają się być drobiazgami, ale są niezwykle ważne. Po drodze przydarzyło się także wiele wydarzeń, które przysporzyły nam niemało nerwów i strachu (choćby zgubiona w transporcie 100 kg paczka z woskiem palmowym).

Fantastycznie, że możemy w końcu do Was pisać. To znak, że najgorsze już za nami.

Chcielibyśmy wprowadzić Was w świat świec naturalnych, pochwalić się naszymi autorskimi projektami, takimi jak lampiony stearynowe czy świece w lampionach, posłuchać Waszych opinii i doświadczeń w kontakcie z  produktami innymi niż parafina.

 

W kolejnych wpisach będziecie mogli przeczytać:

  • Charakterystykę naszych produktów i ich zastosowania
  • Proces powstawania produktów
  • Nasze inspiracje
  • Wspomnienia z wartościowych dla nas spotkań
  • Relacje z miejsc, w których byliśmy – śledźcie też nasz Instagram
  • Odpowiadać na Wasze pytania i wątpliwości

Pisanie bloga sprawia nam prawdziwą frajdę, ale blog potrzebuje odbiorców. Dlatego chcemy przekazywać Wam treści wartościowe i przydatne. Być może czasem szokujące i zaskakujące.

 

Czy też macie podobnie? Gdy szczególnie na coś czekacie, to robicie wszystko, by oczekiwane przyszło jak najszybciej i pomagacie sobie na różne sposoby? My postanowiliśmy zaczarować rzeczywistość i przywołać wiosnę. Dlatego w naszej pierwszej odsłonie prezentujemy Wam jeden z naszych produktów – woskowe serduszka, wykonane z wosku sojowego oraz palmowego. Sięgnęliśmy po zapachy soczystej Maliny i świeżej Bawełny. Dzięki tym aromatom poczuliśmy moc soczystych owoców, a także lekką nutę wiosennego powietrza.

 

A  co Wy robicie, żeby przywołać u siebie wiosnę? Podzielcie się koniecznie tym w komentarzu.

 

I do kolejnego przeczytania!

 

 

Z pachnącymi pozdrowieniami

Zespół Senses Hill

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *