Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Szukając odpowiedniego prezentu albo produktu we własnej ofercie, często sugerujesz się tym, co sam chciałbyś otrzymać. Dlatego warto postawić na jakość samego produktu oraz jakość wykonania. Wśród zalewu fabrycznych gadżetów, w których nie czuć pierwiastka ludzkiego, często z uporem maniaka poszukuje się oryginalności i ręcznej pracy. Świeca pod własną marka jest właśnie takim wytworem. Przy jej powstaniu bierze udział sztab ludzi takich, jak grafik, pracownik huty, drukarz, czy finalnie osoba, która zalewa woskiem świecę i starannie pakuje do kartonika. W takim wypadku nikt nie mam prawa oskarżyć Cię o powtarzalność i fabryczny brak oryginalności.  Chcesz, żeby zapamiętano Cię długo i mile – podaruj Im świecę!

 

 

Posiadasz własną firmę? Być może dopiero wchodzisz na rynek, a może prowadzisz przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją? Niezależnie od profesji potrzebujesz elementu, który stanie się Twoim wyróżnikiem. A teraz wyobraź sobie świecę sygnowaną Twoim nazwiskiem lub marką, która posiada zapach określający Ciebie i Twoją branżę. Pomyśl sobie jak zareagowałaby Twoja konkurencja na widok takiej świecy?…

 

 

W poniższym wpisie pokażemy, jakie korzyści przyniesie Ci posiadanie świec personalizowanych oraz jakie formy takich świec możemy Ci zaoferować.

 

Korzyści jakie możesz mieć stawiając na świece pod własna marką:

 

📌Oryginalna forma promocji, która długo zapada w pamięć. Obdarowani nie dostają kolejnej paczki z krówkami czy zestawu długopisów. Możesz ich zaskoczyć niebanalnym upominkiem, którzy posłuży im przez długie godziny i stworzy wspaniałą atmosferę.

📌Wyróżnik na tle konkurencji. W czasach, gdy konkurencja jest duża i konkurowanie ceną jest bezsensowne, warto postawić na inne wyróżniające formy. Świeca z własna marką to gwarant oryginalności i rozpoznawalności. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią formę i określający Ciebie zapach, by zadziałać na zmysły Twojego odbiorcy. Konkurencja nie ma żadnych szans.

📌Rynek świec sojowych sukcesywnie się rozrasta, staje się modny. Coraz częściej słyszy się głosy o szkodliwości parafiny i negatywnych skutkach korzystania ze świec parafinowych. Fakt, że wybierasz świece sojowe, pokazuje, że nadążasz za trendami, a dobro i zdrowie Twojego odbiorcy nie są Ci obojętne. Pomyśl, co może poczuć osoba, której podarujesz swoją świecę, mówiąc, że jest absolutnie bezpieczna? Budowanie poczucia bezpieczeństwa i wdzięczności jest absolutną podstawą w budowaniu własnej marki i kontaktach B2B oraz B2C.

 

 

Formy świec personalizowanych dla Twojego biznesu:

📌Jako upominek dla klientów, wspólników, kontrahentów. Zbliżają się Święta, jubileusz, targi, na których chcesz się jak najlepiej zaprezentować. Potrzebujesz upominku, który na wskroś wyraźni Twój biznes i zostanie zapamiętany na długo? Chciałbyś usłyszeć od obdarowanego: „Wspaniały pomysł z tymi świecami! A już się bałem, że dostanę kolejny kalendarz albo kubek”.

Gdy prezentem stanie się świeca, obdarowany poczuje jej zapach jeszcze zanim otworzy pudełko do końca. Działając na wyobraźnię i zmysły, dostarczysz obdarowanemu niezapomnianych doświadczeń. Dlatego jeśli sam chcesz być zapamiętany, musisz stworzyć atmosferę zaskoczenia. Dzięki świecom jesteś w stanie tego dokonać.

📌Jako gadżet do kupienia w Twoim sklepie. Świeca z Twoim logo świetnie zaprezentuje się obok pieczołowicie zaprojektowanych notesów, personalizowanych parasoli czy pendrive’ów. Możesz stworzyć cały zestaw gadżetów, który określa Twoją markę albo/i uzupełnia dotychczasowy asortyment. Wbrew pozorom świeca nie jest wyłącznie atrybutem kobiet. Świetnie czuje się także w męskim gronie.

📌Jako dodatkowe wyposażenie Twojego biznesuProwadzisz nastrojową restaurację i zależy Ci na podkręceniu jej klimatu? Wyrzuć parafinowe świece i nie truj swoich gości. Pomyśl o uśmiechach odwiedzających, którym paląca świeca nie psuje smaku potraw i nie zakłóca spokojnej atmosfery rozmów. Prowadzisz salon SPA albo BarberShop i marzą Ci się świece sygnowane Twoją marką, których zapach koresponduje z charakterem Twojej działalności? Pozwól doświadczyć prawdziwej chwili relaksu i odprężenia korzystającym z Twoim usług. Poza perfekcją Twoich zabiegów i genialnym końcowym efektem, klienci zapamiętają także drogę do jego osiągnięcia. Drogę pełną ulubionego zapachu, podczas tańca światła palących się świec.  Nie wierzysz? Spróbuj, a uzależnisz się od świec, podobnie jak my.

📌Produkcja – długofalowa współpraca. Prowadzisz kwiaciarnię, salon z artykułami dekoracji wnętrz i szukasz produktu, który uzupełni Twoją ofertę? Chciałbyś, by produkt jednocześnie przykuwał wzrok i przyjemnie rozpieszczał zapachem? Pomyśl o kilku rodzajach świec. Niech Twój klient ma wybór w dobieraniu odpowiedniego aromatu do swojego wnętrza. Jeśli zorientuje się, że może liczyć na nowości oraz produkt polskiego producenta, wyrabiany ręcznie, z pewnością to doceni i z czasem wróci do Ciebie po więcej.

📌Prowadzisz sklep/ hurtownię/ market i chcesz nadążyć za trendami? Półki w działach kosmetycznych pękają w szwach, a od ilości nowości pęka głowa. A co ze świecami? Trochę nuda. Stale pojawiają się te same marki, w dodatku króluje parafina. A co jeśli zainwestowałbyś w display z zestawem naturalnych wosków i świec? Pomyśl o swoich klientach, którzy uwielbiają nowości, stają się bardziej świadomi i coraz częściej wybierają polskich, lokalnych producentów.

 

 

 

W kolejnym wpisie dowiesz się jak wyglądają kroki zaprojektowania świecy pod własną marką. Ten proces jest bezbolesny i przebiega bardzo sprawnie. We wszystkim Ci pomożemy.

 

 

 

 

Personalizowana świeca pod własną marką to gwarancja oryginalności, zaskoczenia oraz budowania dobrych relacji z obdarowanym. Jesteś zainteresowany taką formą promocji? Napisz do nas. Zrealizujemy Twoje zamówienie już od 50 sztuk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *