Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Stwórz swoją personalizowaną świecę zapachową ECO WOOD.

Przeglądając strony internetowe producentów świec albo przechadzając się po sklepach ze świecami czasem trudno podjąć właściwą decyzję. Bywa tak, że z jakiegoś powodu nie decydujesz się na zakup. Czasem podoba Ci się design, ale odrzuca zapach, który  jest za silny/ za słaby/ nietrafiony. Co więc zrobić w sytuacji, gdy masz w głowie swoją wymarzoną świecę, a nie znalazłeś do tej pory możliwości, aby zmaterializować swój pomysł? Mamy dla Ciebie wiosenną niespodziankę – z nami stworzysz swoją wymarzoną świecę!

 

Jeśli jesteś wielbicielem świec, potrzebujesz pięknie pachnącego prezentu dla Bliskiej osoby albo chciałbyś okazać komuś wdzięczność i sympatię – ten wpis jest właśnie dla Ciebie. Pokażemy Ci w jaki sposób możesz skonstruować swoją wymarzoną świecę. Dokładnie, świecę! Zrealizujemy Twoje zamówienie już od 1 sztuki.

 

Pomimo tego, że żyjemy w XXI wieku, już dawno wynaleziono elektryczność i nie wyobrażamy sobie życia bez prądu,   wokół otaczają nas urządzenia najnowszej technologii, to siła świec jest nadal żywa. Lubimy otaczać się palącymi świecami, wpatrywać w spokojny płomień i czerpać przyjemność z rozchodzącego się po pomieszczeniu zapachu. Świeca jest uniwersalnym medium, który łączy teraźniejszość ze zdarzeniami z przeszłości. Dzięki mocy świec ożywają wspomnienia, minione opowieści wydają się na powrót żywe. Pomimo swojej prostoty, można nadać każdej świecy niepowtarzalnego charakteru. Sam zdecyduj jak powinna wyglądać świeca, którą chciałabyś otrzymać.

Swoją wymarzoną świecę możesz zamówić niezależnie od okazji bądź z jakiegoś określonego powodu.

 

 

Sojowa świeca

Okazje, na które możesz podarować świecę:

wyznanie miłości Wszyscy wiemy, że miłość zaczyna się od gestu. Być może Twoje serduszko bije mocniej na widok pewnej osoby, ale brak Ci śmiałości, by powiedzieć o swoich uczuciach wprost. Rada – podaruj tej osobie świecę z odpowiednią dedykacją „Pozwól miłości zapłonąć” / „Zapal w sobie miłość” i kojarzącą się z miłością odpowiednią nutą zapachową. Efekt może przejść Twoje najśmielsze oczekiwania.

podziękowanie – czasem, gdy masz ochotę powiedzieć komuś „Dziękuję” – ale czujesz, że słowa to za mało – potrzebujesz wdzięczność wyrazić także gestem. Podaruj więc świecę jako wyraz Twojego podziękowania. Z pewnością sprawi uśmiech na twarzy Obdarowanego, pozostając w jego pamięci przez dłuuuugi czas.

okolicznościowe: Ślub, Pierwsza Komunia, Jubileusz  to sytuacje, które zawsze wyzwalają pytanie: co podarować, by było to coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, by wyzwoliło uśmiech i na długo pozostało w pamięci?…. Taki upominek powinien być wyjątkowy jak sama okazja. Dlatego dobrze, jeśli ten prezent:

 

 

Cechy dobrego prezentu:

praktyczny – świeca nie jest zwykłym „kurzołapem” do postawienia na półce albo tandetnym magnesem zajmującym miejsce na lodówce. Dzięki świecy wyczarujesz niesamowity nastrój, który pomoże Ci się odprężyć po męczącym dniu albo stanie się uroczym towarzyszem podczas pracy w domu.

wyraża Twoje zaangażowanie – Obdarowana nią osoba doceni trud i zaangażowanie, które włożysz  szukając dla Niej spersonalizowanego prezentu.

zaskakujący, ciekawy – świeca wpasowująca się w naturalny design, z ręcznie wyrabianą pokrywką z bukowego drewna to gwarant efektu „WOW”. Nie będzie to kolejny przedmiot kupiony w sieciówce, powtarzalny i przewidywalny. Wszyscy lubią niespodzianki, nieprawdaż? Szczególnie wykonywane z miłością, na specjalne życzenia.

skierowane bezpośrednio do Kogoś – dołączając etykietę ze spersonalizowanym napisem oraz bilecik z odpowiednią dedykacją sprawisz, że podarowana świeca stanie się naprawdę wyjątkowa. Dobrany do Obdarowanej osoby zapach będzie wisienką na torcie pełnej kompozycji.

z możliwością wielokrotnego wykorzystania – wypaloną świecę możesz wykorzystać jako pojemnik na bibeloty albo skarby z wakacji. Drewniana pokrywka posłuży jako podstawka pod filiżankę albo kubek.

 

 

Producent wosków zapachowych do kominków

specjalny dzień – gdy masz ochotę uczcić pewną, drogą dla Ciebie osobę podczas Dnia Kobiet, Dnia Matki, Dnia Nauczyciela, etc.  wyraź uznanie i wdzięczność podarowując świecę ze specjalną etykietą oraz bilecikiem z życzeniami.

by sprawić komuś pachnącą przyjemność  – takie okazje są najprzyjemniejsze, ponieważ płyną z potrzeby serca i chęci podarowania komuś czegoś wyjątkowego.  Miłość, przyjaźń i uznanie to najlepsze okazje, aby podarować Bliskim pachnący upominek.

 

 

 

Na co masz wpływ wybierając swoją wymarzoną świecę?

Świeca zapachowa z wosku sojowego Kiss me

 

 

WIELKOŚĆ ŚWIECY

 

Możesz wybrać spośród trzech wielkości:

ZAPACH

To zdecydowanie kluczowa kwestia, jeśli chodzi o wybór świecy. To właśnie dzięki zapachowi decydujesz się (bądź nie) na zakup świecy. Jeśli jesteś zwolennikiem prostych nut zapachowych tj. płatki róż, ziołowa lawenda czy aromatyczny cynamon, stworzymy dla Ciebie świecę o takim aromacie. Jeśli jednak uwielbiasz zabawy aromatami i komponowanie zapachów jest Twoją pasją, możemy połączyć wybrane przez Ciebie zapachy. Możesz wybierać z pełnej gamy naszej pachnącej oferty, którą znajdziesz tutaj. Nasze zapachy podzieliliśmy na kategorie, żeby łatwiej Ci było podjąć wybór. Przy każdym zapachu umieściliśmy krótki opis, nakreślający kształt wybranego aromatu. Jeśli będziesz mieć jakieś wątpliwości, napisz do nas: senseshill@senseshill.com. Podpowiemy Ci jakie rozwiązanie będzie najtrafniejsze.

Zabaw się w prawdziwego perfumiarza. Zobaczysz, jaka to wciągająca przygoda.

Świece ekologiczne

ETYKIETA

To drugi kluczowy element, który stanie się wyróżnikiem Twojej świecy. Klasyczna etykieta zawiera nazwę aromatu i nasze logo. Jeśli będziesz potrzebował, spersonalizujemy etykietkę dla Ciebie.

Co może zawierać treść etykiety:

  • dedykację (szczególnie, gdy świeca kierowana jest do bliskiej osoby)
  • cytat z ulubionej książki, filmu
  • trafny, zabawny aforyzm
  • wybraną przez Ciebie grafikę, korespondującą z zapachem i stylistyką całej świecy***

 

 

 

 

Czy można powitać wiosnę w lepszy sposób niż poprzez stworzenie swojej wymarzonej świecy w wersji ECO WOOD?

Napisz nam, jak powinna wyglądać Twoja wymarzona świeca. Z chęcią poznamy Twoje propozycje.

 

 

 

 

 

 

 

***Przesyłając nam wybraną przez siebie grafikę, zakładamy, że posiadasz do niej prawa autorskie albo korzystasz z przesłanej grafiki na własny użytek.  Nie ponosimy odpowiedzialności za nadużycia wobec praw autorskich i praw autorskich majątkowych wobec przesłanych przez Ciebie grafik.  

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *