Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Świat zapachów jest wielką, nieodkrytą i fascynującą przestrzenią. Szczególnie dlatego, że  zmysł węchu jest silnie związany z naszymi emocjami i pragnieniami. Co więcej, bodziec zapachowy, który odbiera nos, bezpośrednio trafia do naszego mózgu. Nie zachodzi tu żadna czynność racjonalizująca czy filtrująca.

Zapachy z reguły są dla nas neutralne, ale pod wpływem określonych przeżyć i zdarzeń, możemy tworzyć głębokie związki emocjonalne z różnymi aromatami. Wtedy zapachy stają się dla nas wyjątkowo przyjemne oraz odwołają do bliskich naszemu sercu wspomnień. 

 

 

Dlatego najprostszą metodą na zmianę reakcji człowieka jest „potraktowanie” go konkretnym zapachem. Często jednak w podbramkowej sytuacji nie masz nic pachnącego pod ręką. Pomyśleliśmy o tym i stworzyliśmy serię pachnących wosków w zakręcanych pudełeczkach. Od tej pory – już bez żadnych wymówek – możesz mieć swój ulubiony zapach zawsze ze sobą.

 

Poniżej przedstawiamy Ci wady (któż ich nie ma) i zalety stosowania naszych woskowych pachnidełek. Spróbuj, a nie będziesz mógł się bez nich obejść.

 

 

 

Wady:                       

👎 Utrudnione użycie przy długich paznokciach. Forma wosku może być kłopotliwa, jeśli masz długie paznokcie i chcesz użyć wosku jako odżywczego balsamu. Najlepiej wtedy podgrzać wosk i wylać go na dłoń. Unikniesz niedogodnej sytuacji, gdy wosk zgromadzi się pod paznokciem.

 

👎 Wydłużony okres oczekiwania na rozpuszczenie wosku. Jeśli używasz wosku klasycznie, do topienia w kominku, musisz wziąć pod uwagę czas oczekiwania, aby wosk zmienił swoją postać na płynną. Jeśli potrzebujesz, aby wosk rozpuścił się szybciej – wyjmij go ze sreberka i wyłóż bezpośrednio do miseczki kominka. 

 

👎 Zakręcaj zakrętkę. Jeśli zakrętka nie jest szczelnie zakręcona, wosk może się wylać, szczególnie gdy pozostawiłaś go w torebce wystawionej na działanie promieni słonecznych.

 

👎 W przypadku osób uczulonych na aluminium, nie polecamy korzystania z naszych pachnidełek. Na reakcje alergiczne nie mamy wpływu, jednak mamy wpływ na zadowolenie naszych Klientów. Napisz do nas, a wykonamy dla Ciebie pachnidełko w innej formie, np. w szkle.

 

 

 

Zalety:

👍 Wosk pachnie intensywnie, nawet bez jego podgrzewania. Nasączyliśmy go maksymalną dawką kompozycji zapachowej, która pachnie dłuuugi czas. Sięgaj po niego za każdym razem, gdy masz ochotę na porządną porcję pachnącego odprężenia.

 

👍 Klasyczne użycie wosku do topienia w kominku może stać się nie tylko przyjemne, ale także wygodne. Często słyszymy głosy, że ktoś rezygnuje z używania klasycznych wosków do kominków ze względu na kłopotliwe czyszczenie kominka. W tym przypadku masz ten problem z głowy. Co prawda wosk w aluminium dłużej się nagrzewa, jednak perspektywa czystego kominka jest bezcenna. Ciepły wosk możesz także użyć jako balsam do dłoni.

 

👍 Możesz wielokrotnie używać wosku aż do całkowitego uwolnienia zapachu, choć… zapewne wcześniej wetrzesz go w dłonie niż pozwolisz, aby wosk stracił zapach.

 

👍 Możesz stosować wosk jako perfumy w kremie. Smarując przestrzenie za uszami i nadgarstki dyskretnie poprawisz swoją prezentację i wzmocnisz pewność siebie. Taki efekt z pewnością będzie satysfakcjonujący przed pierwszą randką, stresującym egzaminem albo poważną rozmową z klientem.

 

👍 Wosk został zaprojektowany tak, abyś mógł go mieć zawsze ze sobą. Mieści się w każdej torebce, więc może towarzyszyć Ci w pracy czy podróży, czyli zawsze, gdy potrzebujesz mieć ze sobą pachnące pudełko.

 

👍 Szczelne zamknięcie zapewnia bezpieczeństwo woskowi (wosk nie wyleje się), a także zapach się nie utlenia, pozwalając Ci się cieszyć pachnącą przyjemnością na dłuuugi czas.

 

👍 Odpręża w momentach napięć. Jeśli jesteś narażony na niekomfortowe psychicznie momenty w ciągu dnia albo łatwo wyprowadzić Cię z równowagi, sięgnij po zapachową dawkę uspokajającą. Miła woń usunie napięcia, pozwalając Ci pozbyć się negatywnych emocji.

 

👍 Pomaga w zdaniu egzaminów lub podczas innych stresujących sytuacji, które wymagają skupienia. Badania naukowe dowodzą, że konkretny zapach jest świetnym nośnikiem informacji związanych z naszą pamięcią. Twój wymarzony zapach może stać się bardzo pomocnym transferem. Wystarczy, że podczas nauki trudnego materiału albo przygotowań do ważnej rozmowy z klientem/ przyszłym pracodawcą będzie towarzyszył Ci konkretny zapach, którego ponownie użyjesz w finałowej sytuacji. Egzamin maturalny, na prawo jazdy, rozmowa o pracę przestaną być przerażające, jeśli pomożesz sobie właśnie zapachem. Wystarczy jedynie powiew konkretnego aromatu, by mózg aktywował umiejętność zapachowej pamięci, abyś mógł przypomnieć sobie cały przyswajany wcześniej materiał.

 

👍 Aluminiowe pudełeczko wraz z zakrętką jest lekkie i odporne na upadki. Noś go więc zawsze ze sobą bez obaw o dodatkowy balast w torebce. Jeśli często zdarza Ci się coś stłuc, możesz już przestać się o to martwić, aluminiowemu pudełeczku to nie grozi.

 

👍 Szczególnie zimą wosk posłuży Ci za krem do rąk. Wosk ma tę fenomenalną właściwość, że nie zamarza, rozpuszcza się pod wpływem ciepła ciała, troskliwie opiekując się Twoimi przemarzniętymi dłońmi. Wosk podgrzany w kominku zapewni Ci relaksująco — regenerujący kompres.

 

👍 Wosk uratuje Twój nos od nieprzyjemnych woni. Czasami zdarzają się sytuacje, gdzie nie masz wpływu na zapach miejsca, w którym się akurat znalazłeś. Małe, srebrne pudełeczko stanie się Twoim wybawcą w momencie, gdy gwałtownie potrzebujesz zapachowego ratunku.

 

👍 Pomysł na prezent dla ceniących oryginalne i zaskakujące rozwiązania, a także lubiących otaczać się przyjemnymi zapachami. To niewinnie wyglądające pudełeczko kryje w sobie prawdziwą eksplozję zapachowych doznań. Z pewnością ucieszy osobę lubiącą praktyczne prezenty o niecodziennym charakterze.

 

👍 Idealny pomysł na wypróbowanie zapachu, gdy nie jesteś gotów kupić całej świecy. Lubisz zapachy, lecz trudno Ci podjąć wybór, na co konkretnie się zdecydować? Możesz zaopatrzyć się w kilka pachnących pachnidełek, aby poznać wybrany zapach i  uniknąć rozczarowania podczas zakupu produktu o większym gabarycie i kwocie.

 

👍 Aluminiowe pudełeczko posłuży Ci na długi czas. Nawet wtedy, gdy zużyjesz zawartość wosku, możesz np. umieścić w nim resztki niedopalonej świecy, abyś mógł stale cieszyć zapachem, który zawsze będzie blisko Ciebie.

 

 

 

 

Zapytaj o swój ulubiony zapach. Być może mamy go w swoich zasobach albo będziemy w stanie go dla Ciebie stworzyć. Nasi Klienci wielokrotnie są dla nas najlepszą inspiracją, więc nie bój się pytać. Czekamy na Twoje wiadomości senseshill@senseshill.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *