Magiczne lampiony dekoracyjne – kryształowy blask w Twoim wnętrzu.

Magiczne lampiony dekoracyjne – kryształowy blask w Twoim wnętrzu.

Jesteś miłośnikiem świec oraz poszukujesz ciekawych dekoracji do swojego domu. Chciałbyś podarować komuś niepowtarzalny prezent, który będzie wykonany specjalnie na konkretną okazję? Masz wspaniały ogród i dlatego zależy Ci na nadaniu mu wspaniałej atmosfery także po zmroku.

 

 

 

Diamentowe lampiony

Z czego wyrabiane są lampiony I jak się je wykonuje?

Lampiony wykonane są z wosku palmowego . Do ich wytworzenia wykorzystujemy specjalną, blaszaną formę, wykonaną na specjalne zamówienie pod wymiar. Po rozpuszczeniu wosku, wlewa się go do formy. Natura stearyny powoduje, że  wosk zastyga sukcesywnie od ścianek wgłąb lampionu. W tym właśnie momencie następuje kluczowy proces – krystalizacja wosku. Struktura zaczyna przypominać kryształ górski albo zastygłe kryształki lodu.

Szlifowanie lampionu i wykonywanie na nim wzorów także odbywa się ręcznie. To czasochłonna i żmudna praca, bo pyłki stearyny bardzo się pylą. Jednak efekt wart jest tej pracy. Gładkie ścianki lampionu oraz te z wzorami tworzą fenomenalna dekorację wnętrza I ogrodu.

 

Jak się ich używa?

Lampion sam w sobie jest niebywałą dekoracją. Może Ci służyć jako otwarta szkatułka. Jednak pełnię piękna zyskuje, gdy używa się go zgodnie z właściwym przeznaczeniem. Wystarczy włożyć do środka lampionu świecę albo nawet lampki choinkowe, by rozbłysnął swym blaskiem. W momencie, gdy wnętrze lampionu wypełnia światło, struktura dekoracji staje się maksymalnie widoczna.

 

Dla kogo?

Lampion jest uniwersalną dekoracją do prywatnych wnętrz, a także przypadnie do gustu branżom, dla których estetyka jest

Pojedynczy lampion wprowadzi tajemniczy nastrój w sypialni, kilka lampionów na tarasie czy w ogrodzie wprowadzi magię do takiego otoczenia. Kościoły I sale weselne nabiorą blasku podczas uroczystości ślubnych I weselnych.

Biorąc pod uwagę, że lampiony można wykonać w każdym kolorze (poza czarnym) daje to niesłychane pole do wkomponowywanie je w przeróżne wnętrza I przestrzenie.

Producent lampionów dekoracyjnych

Wady:

💎Kruchy – struktura stearyny jest dość kłopotliwa, ponieważ lampiony wykonane z wosku palmowego mimo że są twarde, są dość kruche. Dlatego trzeba szczególnie uważać podczas przenoszenia lampionu oraz chwytać go za podstawę, nigdy za ścianki!
 

Zalety:

💎Uniwersalność – lampion jest świetną dekoracją dla wnętrz prywatnych oraz biur, czy przestrzeni dedykowanych konkretnym branżom
 
💎Ze względu na twardość struktury stearyny, wosk palmowy nie stopi się pod wpływem promieni słonecznych. Wykonanie lampionu z wosku sojowego bądź pszczelego nie byłoby wykonalne (a jeśli nawet, to lampion stopiłby się na słońcu)
 
💎Z lampionu możesz korzystać za dnia I nocą. W ciągu dnia posłuży Ci za subtelną, elegancką dekoracją, nocą wypełni pomieszczenie niepowtarzalnym blaskiem
 
💎Nawet jeśli nie masz świecy, możesz włożyć do środka lampki choinkowe.
 
💎W zależności od upodobań możesz zamówić lampion biały (organiczny) bądź kolorowy. Dodatkowo można na nim wykonać dowolny motyw albo logo z Twojej marki.
 
💎Świetnie sprawdzi się jako wyjątkowy prezent, specjalnie dopasowany do preferencji osoby obdarowanej.
 
 

Jak podobają Ci się nasze lampiony? Wybrałeś już swój ulubiony model oraz zastosowanie? Lampiony są dostępne w naszym sklepie internetowym.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *