Senses Hill – producent świec i wosków zapachowych

Jesteś miłośnikiem świec oraz poszukujesz ciekawych dekoracji do swojego domu? Chciałbyś podarować komuś niepowtarzalny prezent, który będzie wykonany specjalnie na konkretną okazję? Masz wspaniały ogród i  zależy Ci na wprowadzeniu do niego wspaniałej atmosfery także po zmroku? Świetnie trafiłeś! Ten wpis jest specjalnie dla Ciebie!

 

 

 

Diamentowe lampiony

Z czego wyrabiane są lampiony i jak się je wykonuje?

Lampiony wykonane są z wosku palmowego. Do ich wytworzenia wykorzystujemy specjalną, blaszaną formę, wykonaną na nasze specjalne zamówienie. Po rozpuszczeniu wosku wlewa się go do formy. Natura stearyny powoduje, że  wosk zastyga sukcesywnie od ścianek w głąb lampionu. W tym właśnie momencie następuje kluczowy proces – krystalizacja wosku. Struktura zaczyna przypominać kryształ górski albo zastygłe kryształki lodu.

Szlifowanie lampionu i wykonywanie na nim wzorów także odbywa się ręcznie. To czasochłonna i żmudna praca, bo pyłki stearyny fruwają wszędzie. Jednak efekt wart jest tej pracy!

 

Jak korzystać z lampionu?

Lampion sam w sobie jest niebywałą dekoracją. Może Ci służyć jako otwarta szkatułka. Jednak pełnię piękna zyskuje, gdy używa się go zgodnie z właściwym przeznaczeniem. Wystarczy włożyć do środka lampionu świecę albo nawet lampki choinkowe, by rozbłysnął swym blaskiem. W momencie, gdy wnętrze lampionu wypełnia światło, struktura dekoracji staje się maksymalnie widoczna.

Dla kogo?

Lampion jest uniwersalną dekoracją do prywatnych wnętrz. Przypadnie do gustu także przedstawicielom branż, którym estetyka i ręczna praca są szczególnie bliskie sercu.

Pojedynczy lampion wprowadzi tajemniczy nastrój w sypialni. Kilka lampionów na tarasie czy w ogrodzie zaprosi na magiczny taniec światła. Kościoły i sale weselne nabiorą blasku podczas uroczystości ślubnych i weselnych.

Producent lampionów dekoracyjnych

Wady lampionu:

💎Kruchy – struktura stearyny jest dość kłopotliwa, ponieważ lampiony wykonane z wosku palmowego, mimo że są twarde, są kruche. Dlatego trzeba szczególnie uważać podczas przenoszenia lampionu. Chwytaj go za podstawę, nigdy za ścianki!
 
 

Zalety:

💎Uniwersalność – lampion jest świetną dekoracją dla wnętrz prywatnych oraz biur. Sprawdzi się także jako dekoracja na tarasie czy w ogrodzie.
 
💎Ze względu na twardość struktury stearyny, wosk palmowy nie stopi się pod wpływem promieni słonecznych. Stworzenie lampionu z wosku sojowego bądź pszczelego nie byłoby wykonalne. Lampion sojowy stopiłby się na słońcu.
 
💎Z lampionu możesz korzystać za dnia i nocą. W ciągu dnia posłuży Ci za subtelną, elegancką dekoracją, nocą wypełni pomieszczenie niepowtarzalnym blaskiem
 
💎Nawet jeśli nie masz świecy, możesz włożyć do środka lampionu lampki choinkowe, by móc cieszyć się nim w pełni.
 
💎W zależności od upodobań możesz zamówić lampion biały (organiczny) bądź kolorowy. Dodatkowo można na nim wykonać dowolny motyw albo logo z Twojej marki.
 
💎Lampiony świetnie sprawdzi się jako wyjątkowy prezent, specjalnie dopasowany do preferencji osoby obdarowanej.
 
 

Jak podobają Ci się nasze lampiony? Wybrałeś już swój ulubiony model oraz zastosowanie? Lampiony są dostępne w naszym sklepie internetowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *